Biletomat Koncerty Welcome To Night Vale

Koncerty: Welcome To Night Vale

Bilety na koncert

Welcome To Night Vale

termin

Śr, 06 lutego 2019 godz. 20:00

miejsce

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Parter (miejsca siedzące, numerowane)

Parter (miejsca siedzące, numerowane)

dostępna do
Wt, 05 lut 2019 16:51

110 PLN

Wyprzedane


Balkon (miejsca siedzące, numerowane)

Balkon (miejsca siedzące, numerowane)

dostępna do
Wt, 05 lut 2019 16:51

110 PLN

Wyprzedane

 

📄Welcome To Night Vale w Warszawie

Welcome To Night Vale

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na wieczór z Welcome Night Vale - twórcy kultowej serii podcastów wystąpią w warszawskim Palladium 6 lutego 2019!

Welcome To Night Vale to seria interesujących podcastów, opowiadająca o losach mieszkańców tytułowego miasta Night Vale, położonego w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. „Musimy obawiać się tylko siebie. Jesteśmy bezbożnymi, strasznymi ludźmi” – motto wyimaginowanego miasta mówi samo za siebie. Podcasty pojawiają się w sieci dwa razy w miesiącu. Treść każdego odcinka opowiadana jest przez tajemniczego spikera radiowego, Cecila (w tej roli Cecil Baldwin). Za muzyczne tło, które modelowo wpisuje się w klimat opowiadanych anegdot, odpowiada pochodzący z Brooklynu kompozytor i producent, Disparition. Odcinki udostępniane są na oficjalnym kanale Welcome to Night Vale na portalu YouTube w każdy pierwszy i piętnasty dzień miesiąca. Pierwszy z nich pojawił się w 2012 roku, a sześć lat później sukces WTNV objął cały świat.

Welcome to Night Vale 2018 / 2019 World Tour przyniesie zupełnie nowe historie o Night Vale, które nie są dostępne do odsłuchu w sieci. Na zakończenie każdego z występów ujawniany będzie sekret dotyczący miasteczka. Podczas występów na żywo usłyszeć będzie można Cecil Baldwin (Cecil, głos Night Vale), Symphony Sanders (Tamika Flynn), Meg Bashwiner (Deb i Emcee), a także specjalni goście odgrywający ulubione postaci fanów. Podczas występów zabrzmi także muzyka na żywo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie