Biletomat Imprezy Wieczór muzyczny- Projekt Sinatra live / Miss Lillet / Dolce

Imprezy: Wieczór muzyczny- Projekt Sinatra live / Miss Lillet / Dolce

Bilety na imprezę

Wieczór muzyczny- Projekt Sinatra live / Miss Lillet / Dolce

termin

Śr, 06 lutego 2019 godz. 19:00

miejsce

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

organizator

Próżność

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 28 sty 2019 11:05

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 05 lut 2019 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 06 lut 2019 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Wieczór muzyczny- Projekt Sinatra live / Miss Lillet / Dolce

Nowy Jork. Magia lat 30 i 40. Eleganckie koktajle, błyszczące suknie i idealnie skrojone garnitury. Zapach cygar i tajemnic. Przenieś się z nami do magicznego świata.

Przy dźwiękach muzyki na żywo od Projekt Sinatra odlecimy w muzyczną podróż po mieście, które nigdy nie śpi - Las Vegas. Przeniesiemy się w romantyczną noc w środku wąskich uliczek Paryża. Będziemy celebrować aż do świtu!

W Przerwach koncertowych wystąpi z magicznym show Miss Lillet, która pokaże nam to, co najpiękniejsze w intrygującym performance burleski.

Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli zagościcie w murach naszego klubu w szykownych strojach inspirowanych barwami bieli i czerni.

Lutowa noc to także urodzinowe święto przyjaciółki klubu - Dolce. Spodziewajcie się specjalnych koktajli i strzelających szampanów. Do zobaczenia w Próżności.

Po występach zapraszamy na taneczne afterparty.

Rezerwacje loży: 506203214

Projekt Sinatra -Pomysłodawcą i twórcą scenariusza "Projektu Sinatra" jest aktor Łukasz Mazurek. Dzięki pomocy Jacka Skowrońskiego, udało się zainicjować spotkanie z pianistą Jackiem Winklem i kontrabasistą Piotrem Maksem Wiśniewskim.
Wkrótce do zespołu dołączyli Sławomir Tokłowicz (perkusja) oraz Marcin Kajper (saksofon).
Nieocenione wsparcie sprzętowe i akustyczne "Projektu" stanowił Tomasz Drożdż.
Zespół nagrał "szybkie" demo (utwory na stronie www), a następnie zmontował pierwsze (i ostatnie póki co) video do utworu "I've got you under my skin".
Taki skład zadebiutował w restauracji "Oaza" nad Jeziorem Strzeszyńskim niedaleko Poznania. W przeciągu kilku lat "Projekt Sinatra" wystąpił w wielu różnorodnych sytuacjach, głównie na scenach Wielkopolski. Recital wszedł także do repertuaru Teatru Nowego w Poznaniu.
W międzyczasie w "Projekcie" wystąpiło wielu wspaniałych instrumentalistów. Na szczególną uwagę zasługuje Jan Adamczewski (saksofon), a także Zdzisław Babiarski, który zastąpił Jacka Winkla.

Zamóww bilety już teraz na Biletomat.pl