Przejdź do głównej treści strony

WŁODI HHULTRAS | WARSZAWA

11.11.2023, sobota, 19:00
Hydrozagadka, Warszawa ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Włodi to prawdziwa ikona polskiego hip-hopu. Jako raper i producent muzyczny obecny jest na scenie od pierwszej połowy lat 90.
W 1995 roku założył wspólnie z Vieniem legendarny skład Molesta Ewenement, odpowiedzialny za nagranie historycznej płyty "Skandal".
Natomiast w 2009 roku zaczął współtworzyć - razem z Eldo i Pelsonem - …

Włodi to prawdziwa ikona polskiego hip-hopu. Jako raper i producent muzyczny obecny jest na scenie od pierwszej połowy lat 90.
W 1995 roku założył wspólnie z Vieniem legendarny skład Molesta Ewenement, odpowiedzialny za nagranie historycznej płyty "Skandal".
Natomiast w 2009 roku zaczął współtworzyć - razem z Eldo i Pelsonem - Projekt Parias. Dzięki współpracy z obiema grupami artysta posiada na swoim koncie cztery złote płyty.

Włodi od lat prowadzi też równolegle karierę solową. W roku 2003 na rynku ukazał się jego solowy debiut "...Jak nowonarodzony", a dwa lata później album "W...".
W roku 2012 Włodi dołączył do grona artystów Step Records. Premiera trzeciego solowego albumu miała miejsce 19 września 2014 roku. Na "Wszystko z dymem" gościnnie pojawili się Mielzky, W.E.N.A., Danny, Molesta i Małpa, a także Evidence z Dilated Peoples w roli jednego z producentów ("T&T").
Za muzykę na albumie w dużej mierze odpowiadał DJ B. "Wszystko z dymem" zostało świetnie przyjęte przez słuchaczy. Album zebrało również bardzo dobre recenzje od portali muzycznych (CGM: 5/5, T-mobile: 9/10), a określenia "klasyk" i "płyta roku" nie należały do rzadkości.

Frontman Molesty kontynuuje dobrą passę znakomitym albumem "Wszystkie drogi prowadzą do dymu" (DistrictArea. 2017).
Płyta, na której gościnnie udzielili się m.in. Holak, Otsochodzi, Marysia Starosta, PRO8L3M i Ero, dociera do 2. miejsca w notowaniu OLiS.
W kwestii muzycznej gospodarza wspomogli tym razem (oprócz już tradycyjnie DJ-a B) Sampler Orchestra i Returnersi.

Ostatnie wydawnictwa w dorobku Włodiego to wydana w listopadzie 2018 roku EP-ka "Osad" (mini-album ukazał się nakładem Universal Music Poland), a także głośna współpraca z producentem 1988 znanym z duetu Syny.
Owocem tej kooperacji jest album "W/88", który ukazał się we wrześniu 2020 roku nakładem Def Jam Recordings Poland. Artysta pracuje aktualnie nad nowym solowym projektem "HHULTRAS", którego premiera odbyłą się 31ego marca 2023 roku

 

 

 

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

59,50 zł

II Pula

Standard

69,50 zł

III Pula

Standard

79,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.