Przejdź do głównej treści strony

WMQ LIVE GHOST - Poznań

09.10.2022, niedziela, 18:00
Schron, Poznań Kościuszki 68, 61-818 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi: 18:00
Koncert: 19:00

Zapraszamy wszystkich fanów WMQ do wzięcia udziału w nietypowym wieczorze koncertowym podczas którego zostanie zaprezentowany materiał z najnowszej płyty kwintetu „Spirit …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi: 18:00
Koncert: 19:00

Zapraszamy wszystkich fanów WMQ do wzięcia udziału w nietypowym wieczorze koncertowym podczas którego zostanie zaprezentowany materiał z najnowszej płyty kwintetu „Spirit to All” który ukazał się 23 września. Koncerty odbędą się w wyjątkowych miejscach. Troszcząc się o percepcję słuchacza, wieczory zostaną utrzymane w kameralnym charakterze i atmosferze wysokiego skupienia. W związku z powyższym ilość biletów na wydarzenia będzie mocno ograniczona. Zapraszamy wszystkich melomanów do współtworzenia z nami tej unikatowej sytuacji.

Wojtek Mazolewski - kontrabas
Marcel Baliński - instrumenty klawiszowe
Oskar Torok - trąbka 
Qba Janicki - perkusja
Marek Pospieszalski - saksofon 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

106,50 zł

II Pula

Standard

127,80 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.