Przejdź do głównej treści strony

Wokół głosu

11.04.2024, czwartek, 18:00
Amfiteatr Muzeum Etnograficznego, Toruń Franciszkańska 11, 87-100 Toruń
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

11 kwietnia (czwartek) w godz. 18.00–19.30 zapraszamy na 
"Wokół głosu" – czyli wspólne śpiewanie na wystawie.
To spotkanie z cyklu „Żywot pieśni, pieśni żywota” polegającego na wspólnym śpiewaniu pieśni ludowych. Śpiew integruje, rozluźnia i uspokaja, dotlenia serce i poprawia krążenie. W tym działaniu zwiększa się także poczucie własnej wartości, rozładowują emocje, wzbogaca wyobraźnia, …
11 kwietnia (czwartek) w godz. 18.00–19.30 zapraszamy na 
"Wokół głosu" – czyli wspólne śpiewanie na wystawie.
To spotkanie z cyklu „Żywot pieśni, pieśni żywota” polegającego na wspólnym śpiewaniu pieśni ludowych. Śpiew integruje, rozluźnia i uspokaja, dotlenia serce i poprawia krążenie. W tym działaniu zwiększa się także poczucie własnej wartości, rozładowują emocje, wzbogaca wyobraźnia, wzmacnia pamięć i koncentracja. Tym razem pochylimy się nad pieśniami, które opiewają śpiew i głos jako narzędzia komunikacji, oczyszczenia i autoterapii. Do udziału zapraszamy młodzież i osoby dorosłe.
Teksty zapewnia organizator.
Nie tworzymy stałej grupy, nie są wymagane wcześniejsze doświadczenia ani umiejętności wokalne. Można przyjść tylko posłuchać. W trakcie spotkania prezentowane są archiwalne nagrania wiejskich śpiewaków i śpiewaczek.
Prowadzenie: Marta Domachowska.
Miejsce: Wystawa „Tajemnice codzienności…”. Bilety: 7 zł/os.
Liczba miejsc ograniczona.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

BILET WSTĘPU Zajęcia edukacyjne

7,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.