Przejdź do głównej treści strony

Wymyślenie sesji RPG, czyli generatywne AI w twojej głowie | Warsztat | Stary Browar | Animator 2024

28.06.2024, piątek, 16:00
Stary Browar - Atrium 1, Poznań Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Wymyślenie sesji RPG, czyli generatywne AI w twojej głowie | Warsztat | wiek: 15+, 90’
28.06., godz. 16.00, Atrium +1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

W powszechnym przekonaniu prowadzanie gier fabularnych wymaga długich godzin na przygotowania i cyzelowanie scenariuszy rozgrywek, ale przecież można inaczej! Podejście play to find out pozwala nie tylko …
Wymyślenie sesji RPG, czyli generatywne AI w twojej głowie | Warsztat | wiek: 15+, 90’
28.06., godz. 16.00, Atrium +1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

W powszechnym przekonaniu prowadzanie gier fabularnych wymaga długich godzin na przygotowania i cyzelowanie scenariuszy rozgrywek, ale przecież można inaczej! Podejście play to find out pozwala nie tylko oszczędzać czas, ale przede wszystkim czerpać z RPG unikalną satysfakcję, charakterystyczną dla korzeni tego hobby. Na warsztatach nauczymy się tworzyć i korzystać z narzędzi do zaskakiwania samego siebie, a także sprawdzimy, czy i na ile pomocne mogą przy tym być algorytmy generative AI.

Jakub Skurzyński – urodzony w wielkopolskim Kole, zamieszkały na poznańskim Łazarzu, erpegowiec od ponad 20 lat, popularyzator i twórca gier fabularnych, ze szczególnym uwzględnienjem gier z nurtu OSR – old-school renaissance. Autor gier m.in. o odkrywaniu gór nieznanych – Corny Groń oraz Beyond Corny Groń - Adventurer's Guide – inspirowanych folklorem polskich Sudetów, Beskidów i Tatr, legendami o zbójnikach oraz polskimi fey.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Bilet

22,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.