Przejdź do głównej treści strony

WYSTAWA „WIDMA ZMIAN”

16.04.2024, wtorek, 12:00
Wieża Ciśnień. Galeria Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Konin Kolejowa 1a, 62-510 Konin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

WYSTAWA „WIDMA ZMIAN”
Galeria CKiS Wieża Ciśnień
Wernisaż: 12 kwietnia, godz. 18:00, wstęp wolny
Wystawa czynna do 3 maja (w kolejnych dniach bilet 7 zł)

Wystawa „Widma zmian” to prezentacja ośmiu artystów, których prace odnoszą się do nieuchwytnego charakteru zmian, jakie mają miejsce w świecie, dziejących się bez względu na to czy je widzimy …
WYSTAWA „WIDMA ZMIAN”
Galeria CKiS Wieża Ciśnień
Wernisaż: 12 kwietnia, godz. 18:00, wstęp wolny
Wystawa czynna do 3 maja (w kolejnych dniach bilet 7 zł)

Wystawa „Widma zmian” to prezentacja ośmiu artystów, których prace odnoszą się do nieuchwytnego charakteru zmian, jakie mają miejsce w świecie, dziejących się bez względu na to czy je widzimy czy nie, czy sobie zdajemy z nich sprawę lub nie. Jak można zauważyć, w procesie zmienności zawsze jest jakiś rodzaj powtórzenia i element nieusuwalności będący trwałym składnikiem niestałości. Na wystawie, której otwarcie odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 18.00, zaprezentowane zostaną prace Anny Bujak, Huberta Bujaka, Marcina Derdy, Karoliny Frejno, Łukasza Huculaks, Tomasz Kulki, Katarzyny Szarek, Jacka Zachodnego. Wstęp na wernisaż jest wolny.
Wystawa czynna do 3 maja. W kolejnych dniach obowiązuje bilet w cenie 7 zł, do kupienia w kasie DK Oskard, na miejscu w Wieży, a także online.
Zachęcamy również do lektury tekstu kuratorskiego autorstwa Roberta Brzęckiego.

Bilety

Wyprzedane

SALA

Normalny

8,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.