Biletomat Muzyka klubowa XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

Muzyka klubowa: XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

Bilety na clubbing

XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

termin

Pt, 28 października 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 11 paź 2016 00:54

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 24 paź 2016 12:00

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 paź 2016 19:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

Jan Blomqvist and Band
support: Bass Astral & Igo

Aktualnie jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych artystów z Berlina, Jan Blomqvist wraz ze swoim bandem, będzie bohaterem imprezy z okazji XI Urodzin klubu SQ w piątek 28 października!

Przez cały rok odwiedza różne zakątki świata, od małych klubów po duże festiwale, prezentując swoje rewelacyjne live-acty.

Jego debiutancki longplay „Remote Control”, już okrzyknięto ciekawostką wydawniczą pierwszej połowy 2016 roku. W ciągu trzech lat zagrał ponad 300 koncertów! Jan Blomqvist, to tak naprawdę pochodzący z Berlina producent i wokalista Jan Freter, który tworzy swoje doskonałe utwory wraz z dwoma kolegami, Ryanem Mathiesenem (teksty) i Felixem Lehmannem (klawisze). Podczas występów, towarzyszy im również perkusista Christian Dammann.

Kariera Jana Blomqvista nabrała tempa w 2011 roku, kiedy zachwycił wielotysięczną publiczność Fusion Festival. Stał się rozpoznawalny, za sprawą nowocześnie brzmiących kompozycji i genialnych występów na żywo.

Jego debiutancki album pt. „Remote Control”, to rezultat przeszło dwóch lat pracy w studio. Materiał składa się z 12 produkcji, wśród których singiel „More” z Eleną Pitoulis. Utwór ten, swoją premierę miał w renomowanym serwisie Dancing Astronaut, a słynne radio BBC 1 określiło go mianem „New Essential Tune”. Artysta wystąpił równiez w Boiler Room, a ejgo live występ spotkał się ze znakomitymi recenzjami.

Melancholijne wokale, hipnotyzujące aranżacje i atmosfera, pochłaniająca nas od pierwszej do ostatniej sekundy. Ambitna, pełna emocji elektronika, obok której nie można przejść obojętnie.

http://www.janblomqvist.com

Support: Bass Astral & Igo
Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek.

Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski.

Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce.

Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce. W czerwcu za sprawą wytwórni Iglo records sp. z o.o. ukazał się debiutancki LP "Discobolus". Premiera miała miejsce 24 czerwca 2016r.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl