Przejdź do głównej treści strony

Yegor Zabelov | Szczecin | ODWOŁANY

25.11.2023, sobota, 20:00
Klub Jazzment, Szczecin Kurkowa 4, 70-535 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na niezwykły koncert eksperymentalnej muzyki akordeonowej. Yegor Zabelov to jeden z najbardziej unikatowych akordeonistów Europy Wschodniej. Obecnie muzyk mieszka i tworzy w Gdańsku. Zabelov poświęca swoją pracę odkrywaniu możliwości instrumentu, w którym się specjalizuje, niejednokrotnie docierając jego granic. Akordeon staje się w jego rękach narzędziem kreowania przeżyć …

Zapraszamy na niezwykły koncert eksperymentalnej muzyki akordeonowej. Yegor Zabelov to jeden z najbardziej unikatowych akordeonistów Europy Wschodniej. Obecnie muzyk mieszka i tworzy w Gdańsku. Zabelov poświęca swoją pracę odkrywaniu możliwości instrumentu, w którym się specjalizuje, niejednokrotnie docierając jego granic. Akordeon staje się w jego rękach narzędziem kreowania przeżyć mistycznych, a występy przybierają formę muzycznego rytuału. 

W ciągu ostatnich kilku lat Zabelov skupił się na swojej karierze solowej. Muzyk jest częstym gościem Europejskich festiwali, między innymi w Polsce, gdzie zagrał podczas Ethno Portu w Poznaniu, Ethniesy w Bydgoszczy, Solidarity of Art w Gdańsku oraz Skrzyżowanie Kultur w Warszawie. "Zabielow odnajduje mentalnej mapy pomiędzy tradycyjną grą na akordeonie a post-rave'owymi, bezkompromisowymi pejzażami dźwiękowymi. Nikt nie wyobraża sobie, że wydawanie dźwięków ambientowych jako Aphex Twin na akordeonie było możliwe.” - Louder Than War.

Miejsca nienumerowane przy numerowanych stolikach.


Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

60 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.