Przejdź do głównej treści strony

ŻĄDŁO | SZCZECIN

28.10.2023, sobota, 16:00
Dom Kultury "Krzemień", Szczecin Ul. Krzemienna 10, 70-742 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

ŻĄDŁO (Sting, USA 1973, 129’)

REŻYSERIA: George Roy Hill.

OBSADA: Robert Redford, Paul Newman, Robert Shaw

Lata trzydzieste XX wieku. Robert Redford i Paul Newman wcielają się w role dwóch przestępców - oszustów pragnących pomścić śmierć swego przyjaciela, za którą odpowiedzialny jest potężny i …

ŻĄDŁO (Sting, USA 1973, 129’)

REŻYSERIA: George Roy Hill.

OBSADA: Robert Redford, Paul Newman, Robert Shaw

Lata trzydzieste XX wieku. Robert Redford i Paul Newman wcielają się w role dwóch przestępców - oszustów pragnących pomścić śmierć swego przyjaciela, za którą odpowiedzialny jest potężny i wpływowy gangster (Robert Shaw). Wymyślają oszustwo wszech czasów, dzięki któremu planują się zemścić. Ich śladem podąża nie tylko organizacja przestępcza, ale też stróże prawa. Plan zaczyna się komplikować. Jedna z najlepszych w historii komedii gangsterskich, z najlepszym w historii duetem aktorskim. Film zdobył Oscara dla najlepszego filmu roku i do dziś podziwiany jest za mistrzowską realizację, genialny scenariusz i dbałość o realizacyjny detal.

Przed seansem tradycyjnie znakomite wprowadzenie od Krzysztofa Spóra (@Sporwkinie).

Wstęp wolny. 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Bezpłatna wejściówka

0 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.