Przejdź do głównej treści strony

"ZAPOLSKA SUPERSTAR" Czytanie performatywne

28.06.2024, piątek, 19:30
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Tarnów Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Czytanie performatywne: ZAPOLSKA SUPERSTAR

Zapolska superstar to tekst, który w barwny sposób prezentuje postać Grażyny Zapolskiej. Postaci nieoczywistej, wyprzedającej swoją postawą czas, w którym przyszło jej żyć, kochać i tworzyć. Autor w lekki i zabawny sposób przygląda się pozycji kobiety ukazując Zapolską jako osobę silną, zdeterminowaną, gotową łamać wszelkie konwenanse minionych …
Czytanie performatywne: ZAPOLSKA SUPERSTAR

Zapolska superstar to tekst, który w barwny sposób prezentuje postać Grażyny Zapolskiej. Postaci nieoczywistej, wyprzedającej swoją postawą czas, w którym przyszło jej żyć, kochać i tworzyć. Autor w lekki i zabawny sposób przygląda się pozycji kobiety ukazując Zapolską jako osobę silną, zdeterminowaną, gotową łamać wszelkie konwenanse minionych lat.

Reżyseria: Patryk Szwichtenberg
Inspicjentka: Izabella Wielgus

Obsada: Angelika Smyrgała, Monika Wenta, Piotr Hudziak, Ireneusz Pastuszak, Tomasz Piasecki, Paweł Plewa, Przemysław Płaczek, Kamil Urban oraz gościnnie: Olga Łukasik i Anna Zachciał.

Cena biletu: 20 zł/os., grupa od 4 osób i więcej: 15zł/os.

Bilety

Aktywne

Grupowy od 4 szt

16,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

22,00 zł
Do wyczerpania

Bilet Mecenasa

105,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.