Przejdź do głównej treści strony

ZDJĘCIE RODZINNE ZOFII SZEWCZYK - NIESPEKTAKL W RAMACH "TYGODNIA MŁODEGO TEATRU"

07.03.2024, czwartek, 20:30
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego Scena Nowa, Poznań wejście od podwórka ul. Roosvelta 10, 60-838 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Rodzinny dramat z przyszłości i przeszłości. W 2059 roku Zofia Szewczyk, studentka trzeciego roku reżyserii w krakowskiej ASTiP, inscenizuje opowieść swojego ojca – Pawła Gawłowskiego. Razem z nim i osobami współrealizującymi próbuje cofnąć się do odległego 2019 roku: do momentu, gdy jej ojciec dowiaduje się od swojego ojca, który z …
Rodzinny dramat z przyszłości i przeszłości. W 2059 roku Zofia Szewczyk, studentka trzeciego roku reżyserii w krakowskiej ASTiP, inscenizuje opowieść swojego ojca – Pawła Gawłowskiego. Razem z nim i osobami współrealizującymi próbuje cofnąć się do odległego 2019 roku: do momentu, gdy jej ojciec dowiaduje się od swojego ojca, który z kolei dowiedział się od swojego ojca, że jego pradziadek (czyli jej prapradziadek) był w Wehrmachcie (chyba). Ponoć gdzieś jest dowód. Ponoć gdzieś jest zdjęcie. Tajemnica, suspens, zdrapki.
Czy Pawłowi uda się odnaleźć zdjęcie? Czy prapradziadek naprawdę był w Wehrmachcie? Czy Jan Assman miał rację? Czy Zofii uda się opowiedzieć tę historię? I o czym ma ona być?

Miłosz Mieszkalski
Dramat powstał w ramach zajęć PISANIE DLA TEATRU pod opieką artystyczną Marii Spiss.

REALIZATORZY

Reżyseria: MIŁOSZ MIESZKALSKI
Inspicjent: JÓZEF PIECHOWIAK
Obsada:
MALINA GOEHS
OLIWIA NAZIMEK
MICHAŁ BADEŃSKI (gościnnie)
DARIUSZ PIERÓG
FILIP FRĄTCZAK (nagrania)

Bilety

Aktywne

Normalny

30,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.