Przejdź do głównej treści strony

Znamy się z Techno 3.0

08.10.2021, piątek, 22:00
Techno-Kultura, Warszawa Szwedzka 2, 03-419 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Silniejsi niż kiedykolwiek

3.0 - muzyka, taniec, światła.

To będzie niezapomniana noc przy dźwiękach serwowanych przez znanych i lubianych artystów sceny techno …

 

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Silniejsi niż kiedykolwiek

3.0 - muzyka, taniec, światła.

To będzie niezapomniana noc przy dźwiękach serwowanych przez znanych i lubianych artystów sceny techno

Nowe miejsce, nowa formuła, ta sama pasja i miłość do muzyki oraz tańca  


Artyści:

A_GIM (Agim Dżeljilji) przez lata współtworzył dobrze znane projekty Őszibarack oraz Nervy, a w ostatnim czasie postawił na karierę solową. Wydając materiał w legendarnej wytwórni PIAS. Karol Mozgawa, na scenie przedstawiający się jako Deas, ma na koncie wydawnictwa dla takich labeli jak Planet Rhythm, Dynamic Reflection czy Materia. Mający wieloletnie doświadczenie producenci postanowili połączyć siły, razem występując jako Blooma. W obszarze zainteresowań zespołu, który swoją nazwę wziął od imienia rosyjskiej psychiatry Blumy Zeigarnik, pozostaje organiczne, wyraziste techno.
Muzycy wspólnie zdążyli już wystąpić na największych polskich festiwalach takich jak Audioriver, Tauron Nowa Muzyka czy Open’er Festival. Na koncie mają też EP-kę Dos wydaną w kultowej, hiszpańskiej wytwórni Suara, której założyciel – Coyu – osobiście zremiksował jeden z ich utworów. Obecnie artyści nie spoczywają na laurach, stale koncertując i udoskonalając swoje brzmienie.   

The Pick - młoda, warszawska Djka, która pierwszy raz pokazała się większej publiczności we wrześniu 2020r. Z każdym kolejnym setem powiększa grono miłośników jej bezkompromisowego i niebanalnego stylu. Zakochana i inspirująca się nową, francuską sceną techno. W trackach uwielbia mocną, galopującą stopę oraz różnorodność melodyjną i wokale. Nie przepada za długimi, pompatycznymi opisami, uważa, że muzyka jest najważniejsza, więc po prostu przyjdź, posłuchaj i tańcz! 

Jagsonify - dj-ka z Warszawy, nieustannie szukająca brzmień, które sprawiają masaż głowie, a w ciele wywołują przeszywającą ekscytację. Przebierając przebiegle w gatunkach stara się wywołać takie emocje oraz przedstawić słuchaczom swoją wizję muzyczną w setach. Najlepiej czuje się w szybkich, energicznych, skocznych często schranzowych kawałkach oraz płynących psychodelicznych brzmieniach. W tempie nigdy nie zwalnia, bardzo lubi podbudowywać kondycję publiki. W swoich setach lubi zaskakiwać rożnorodnością selekcji, starannie dobierając utwory w sposób, który wprowadzi odbiorców w żwawy, mocny i wesoły trans. Sety JJ można było usłyszeć w klubie Akwarium w cyklu „Bass garden”, Instytut Rave Arenie, w kilku projektach „Techno-Kultura”, streamach “The Blue Oyster” oraz audycjach „APTEKA” oraz RadioSpacji "lepiej niż w klubie”. Gościnnie zawitała w Poznańskim Klubie “Projekt LAB” - sercem związana z kulturą Psy Trance’ową, także na Summer Contrast Festiwal 2021, festiwalu Uroczysko 2021 oraz na dwóch edycjach Jadoom Festival. Reprezentuje też warszawską grupę Elektrowkręta na imprezach w klimacie Drum&Bass. 

Tom Palash to dj i producent z Poznania. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w1997r, jako MC i producent na polskiej scenie hip-hopowej od tego czasu był aktywny w wielu gatunkach muzycznych. Po kilku latach czynnej pracy na scenie jako MC zajął się w większym stopniu produkcją studyjną, dzięki czemu międzyinnymi wygrał konkurs w jednej z największych wówczas rozgłośni radiowych Trójka - Program 3 Polskiego Radia utworem trip-hopowym z Natalia Grosiak. Był wydany na vinylowej składance JuNouMi Records.

Jego dorobek to również szereg wydań w formie digital. W zorganizowanym prestiżowym konkursie Polish Electronic Music awards - Munoludy 2015 organizowanym przez muno.pl, zajął 15 miejsce w kategorii DJ/ Producent, 2 miejsce w kategorii Podcast roku. Imprezy na których grał tj. RØDHÅD w klubie Nowa Jerozolima (Warszawa) oraz Tale Of Us w Stara Rzeźnia Poznań - zostały wyróżnione 1 i 2 miejscem w kategorii „Event roku”. Rok później w tym samym konkursie uplasował się na 3 miejscu w kategorii Dj/Producent. Wśród wielu miejsc z całej Polski warto wspomnieć o jego występie na Audioriver Festival, gdzie w 2017 roku porwał publiczność niesamowitą energią w City Tent. We wrześniu tego samego roku w klubie Alphabet (Tel-Aviv,Izrael) zamykał jedną z najważniejszych imprez sezonu.

Supportował artystów takich jakEtapp Kyle, JP Enfant, Radioslave, Bas Mooy, 999999999 live, Robert Babicz, Daniel Stefanik, Jurek Przeździecki, Mike Vamp, Lane 8, Tigerskin, Rodhad, Tale of Us, Vril, Baikal, Mano Le Tough, Zenker Brothers, Recondite, Woo-York, Keith Carnal, Vaal, Matt Karmil, Gaiser, Clint Stewart, Zoe Xenia, Len-Faki, Kollektiv Turmstrasse, Rebekah, Burnski, JP Enfant, Marco Resmann, Ruede Hagelstein, Apparat, Regal, Boston 168, Amelie Lens, Extrawelt i wielu innych.

Swoimi setami gościł w takich rozgłośniach radiowych jak friskyRadio czy Proton Radio oraz największych rodzimych eventach i klubach: Smolna, Tama, Projekt LAB, Nowa Jerozolima, Luzztro, Prozak 2.0, Sfinks700, SQ Poznań, 8bitów, Stara Rzeźnia Poznań, berlińskim Chalet i Ritter Butzke, izraelskim Alphabet. Współtworzył w Polsce cykl imprez pod szyldem „Manipulacja” w poznańskim klubie Projekt LAB. Był rezydentem zamkniętego warszawskiego klubu Nowa Jerozolima oraz współtwórcą obwoźnego cyklu imprez “Jerozolima w Podróży”.

We wrześniu 2018 roku po długiej przerwie w wydawaniu produkcji wrócił na scenę i od razu zajął 11 miejsce utworem „Chamber” w klasie top Hype na Beatport. Od tego czasu jego utwory pojawiały się w wytwórniach: Hypnotic Room, Brainwash, Translucent, Take More Music Records, Luzztro Records, Achromatiq, Substratum Records, Trau-ma, T-records, Elektrax music. W 2019 roku rozpoczął również współpracę producencką z Larix, z którym tworzyli muzykę z gatunku techno.

W 2020 roku wygrał ogólnoświatowy konkurs na remix utworu Roberto Rodriguez – Simulation Argument, w renomowanej wytwórni ARTS. Aktualnie jest rezydentem jednego z czołowych klubów w Polsce – Tama. Preferuje wszelkie odmiany muzyki techno. Lubi dynamiczne, mroczne i emocjonalne sety.

Carla Roca - artystka w wielu dziedzinach, pianistka, kompozytorka, a najbardziej znana publiczności jako DJ-ka. Karierę Dj-ki zaczęła w 2001 roku i był to jak dotąd najlepszy debiut w historii polskiego clubbingu. Już po kilku miesiącach Carla stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą dj-ką w Polsce. W kolejnym roku, otrzymała propozycję występu na Mayday Polska, a podsumowaniem pasma sukcesów był wynik plebiscytu klubowego magazynu "Life" na "Najpopularniejszego Polskiego Dj-a 2002 roku", w którym zajęła miejsce II. W kolejnych plebiscytach Carla już tylko potwierdzała swoją topową pozycję na scenie klubowej w kraju, zyskując miano legendy polskiej sceny techno.
W plebiscycie portalu klubowego muno.pl - „Munoludy” w 2021 roku Carla zajęła 6. pozycję w kategorii „Dj/Djka/live techno roku 20xx”, co oznacza, że nawet po 20 latach swojej działalności muzycznej, cieszy się dużą popularnością wśród fanów muzyki techno.

AN_KA - Anna i Kamila czyli dwie charyzmatyczne kobiety występujące zawsze razem jako AN_KA. Tworzą dynamiczne kompozycje w klimacie Dark Hard Techno i rozpływające orientalno-deepowe selekcje występując a.k.a Common Divine. W ich zestawach nigdy nie brakuje elementu zaskoczenia w postaci breaków i plemiennych wstawek. Ich muzyka daje moc. Dwie kontrowersyjne, ale niezwykle urocze osobowości. Jak same mówią, nie chcą być niewolnikami jednego stylu, bo ich droga w sztuce to energia i przesłanie. Zagrały w cyklu imprez Instytut Techno, The Blue Oyster, 4ΛM Events, NEVER Stop Raving, Lekko Techno, Rave Souls, Kombinat. Karierę muzyczną rozpoczęły w Warszawie na scenie klubu Smolna, a później pojawiły się na deskach takich miejsc jak ISKRA Pole Mokotowskie, Wata Cukrowa w Lunaparku czy Warszawa Główna. W ubiegłym roku zagrały na festiwalu Wisłoujście, Project Masow Art & Music Camp w Dęblinie z gościnnym udziałem gitary elektronicznej Krzysztofa Grabania i Techno Las, gdzie wystąpiły pod aliansem Common Divine. 

Saint Peter b2b Killbrothers

Piotr Świętochowski znany jako Saint Peter - związany z Warszawą DJ i pasjonat muzyki elektronicznej. Człowiek o bipolarnej naturze co słychać w prezentowanej przez niego muzyce. Wyróżnia go niesamowita energia za konsolą, unikalny styl w selekcji utworów oparty na różnorodności oraz ogromna wszechstronność. Dlatego też swoje sety oraz artystyczne style nazywa #day (progressive, deep, tech, melodic house & techno) oraz #night (oldschool, techno, hard techno, hardgroove). Za konsolą najlepiej czuje się właśnie nocą, kiedy prezentuje energetyczną selekcję pompującego techno, niejednokrotnie osiągając na liczniku 150 bpm, a czasem nawet 160 bpm. Jak sam twierdzi: „niezależnie od tego co grasz najważniejszy w muzyce parkietowej jest groove, który nie pozwala ustać w miejscu” Po wielu latach przerwy, w 2020 roku wrócił do grania z ludźmi i dla ludzi. W ostatnim czasie można było go usłyszeć m.in w takich miejscach jak m.i. Smolna, Luzztro, Warszawa Główna, ISKRA Pole Mokotowskie, Kombinat, Underground by Mazo, Techno-Kultura, The Blue Oyster, Rave On, a także na tegorocznej edycji Wisłoujście - jednego z największych i najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce. Na początku 2021 roku został nominowany w kategorii „Odkrycie Roku 20XX” plebiscytu organizowanego przez muno.pl - Munoludy. Współtworzy Znamy się z Techno - kolektyw oraz społeczność skupioną wokół szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz towarzyszącej jej kultury festiwalowo-klubowej. 

Killbrothers, ½ Mortal Sins (Killbrothers vs. Bednarz)Prywatnie Bartek Surała. Przygodę z muzyka elektroniczna rozpoczął na przełomie 2004/05. Od początku interesowały go tylko mroczne, szybkie, agresywne i ciężkie brzmienia. W 2006 roku po raz pierwszy pojawili się na scenie w legendarnym warszawkim klubie Przestrzeń Graffenberga. Od tamtej pory zjechał Polskę w szerz i wzdłuż składając swoje sety wyłącznie z autorskich produkcji. Reprezentował polską scenę hard techno m.in. w Bułgarii, Niemczech, Słowacji, Czechach czy na Ukrainie. Produkował numery z takimi artystami jak: Mario Ranieri, Frank Kvitta, AcidFlux, Leo Laker, Mahatma, SlugoS, Dj Ocram (Combat Skill) oraz wieloma innymi producentami z całego świata. 


Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

32,60 zł

II Pula

Standard

43,00 zł

III Pula

Standard

53,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.