Przejdź do głównej treści strony

ZOLA JESUS

26.09.2023, wtorek, 20:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisZjawiskowa Zola Jesus powróci po niespełna 5 latach na jedyny koncert do Polski, który odbędzie 26 września w stołecznym klubie Niebo.

Mało jest na współczesnej scenie alternatywnej tak intrygujących postaci jak Zola Jesus. Występująca pod tym pseudonimem od 2009 roku Nika Roza Danilova przez blisko 15 lat działalności wydała 6 …Zjawiskowa Zola Jesus powróci po niespełna 5 latach na jedyny koncert do Polski, który odbędzie 26 września w stołecznym klubie Niebo.

Mało jest na współczesnej scenie alternatywnej tak intrygujących postaci jak Zola Jesus. Występująca pod tym pseudonimem od 2009 roku Nika Roza Danilova przez blisko 15 lat działalności wydała 6 albumów długogrających, z czego dyskografię zamyka wydany w zeszłym roku krążek “Arkhon”. Zaraz po nim światło dzienne ujrzał czarujący materiał “Alive in Cappadocia”, na którym zawarte zostały 4 kompozycje wykonane solowo przez artystkę w 2000-letniej świątyni. Muzykę kompozytorki często określa się jako mroczną elektronikę, art pop czy dark wave, ale bezsprzecznie kluczowym elementem twórczości Zoli Jesus jest jej potężny, imponujący głos. O tym, jak silne emocje potrafi wywołać na żywo, warto przekonać się już we wrześniu na jedynym, solowym koncercie artystki w Polsce.

ZOLA JESUS

📅26.09.2023
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ZOLA JESUS (USA / Sacred Bones Records) - pop, elektronika, muzyka gotycka, dark wave

🌐https://www.facebook.com/ZOLAJESUS
🌐https://www.instagram.com/zolajesus
🌐https://www.zolajesus.com

🔊”Lost”: https://www.youtube.com/watch?v=TuHX6QiAiuE
🔊”Alive in Cappadocia”:https://www.youtube.com/watch?v=bKMejVs9Scw
🔊”Vessel”: https://www.youtube.com/watch?v=HY9WUZZrTpw


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

109 zł
120 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.