Przejdź do głównej treści strony

Zrób się już w czwartek. „Sceny na NFZ – Znachor”

11.07.2024, czwartek, 20:30
Centrum Kultury Lublin - Piwnica, Lublin Peowiaków 12, 20-007 Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zrób się już w czwartek - W czasie kiedy większość teatrów zamyka sezon artystyczny, my zostajemy na pokładzie i będziemy bawić Was również w okresie wakacyjnym. Teatr Centralny i związana z nim ściśle Scena Komedii zaprasza na Wirydarz CK na komediowy maraton - dwa spektakle po kolei, bilety w promocyjnej …
Zrób się już w czwartek - W czasie kiedy większość teatrów zamyka sezon artystyczny, my zostajemy na pokładzie i będziemy bawić Was również w okresie wakacyjnym. Teatr Centralny i związana z nim ściśle Scena Komedii zaprasza na Wirydarz CK na komediowy maraton - dwa spektakle po kolei, bilety w promocyjnej cenie - ale to widz zdecyduje czy chce zobaczyć jeden czy dwa. "Sceny, które nie weszły" oraz "Sceny na NFZ - Znachor" to nasza propozycja na czwartkowy wieczór. Gwarantujemy, że z Nami "zrobicie" się na wesoło.

„Sceny na NFZ – Znachor”. Spojrzymy z przymrużeniem oka na służbę zdrowia, na znachorstwo, na poważne sprawy w poważnym filmie i na miłość, która wiosną zawsze wybucha wśród ludzi ze zdwojoną siłą. Film „Znachor” znają chyba wszyscy, bo w każde dni wolne, można go zobaczyć w TV o różnych porach, na kilku kanałach, w różnych dniach, a kto chce może w każdej chwili odpalić Netflixa z nową, odświeżoną wersją. My dajemy jeden dzień i jedną konkretną godzinę na obejrzenie naszego nowego, komediowego spektaklu. Znakomicie bawiliśmy się przy tworzeniu, więc jest szansa, że i wy się ubawicie.

Bilety

Wyprzedane

50/35

Normalny

50,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.