Przejdź do głównej treści strony

Zwiedzanie Teatru

17.03.2024, niedziela, 13:00
Zwiedzanie Teatru Osterwy w Lublinie, Lublin Prezydenta Gabriela Narutowicza 17, 20-400 Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Czy bufet to miejsce najchętniej okupowane przez pracowników teatru? Ile luster jest w garderobach? Gdzie i jak powstają dekoracje? Gdzie ćwiczą aktorzy? W której z lóż zasiadał gubernator i co działo się w ustronnych pokoikach z dala od wielkiej sceny? Nie wiesz? Ruszaj więc z nami na zwiedzanie Teatru imienia …
Czy bufet to miejsce najchętniej okupowane przez pracowników teatru? Ile luster jest w garderobach? Gdzie i jak powstają dekoracje? Gdzie ćwiczą aktorzy? W której z lóż zasiadał gubernator i co działo się w ustronnych pokoikach z dala od wielkiej sceny? Nie wiesz? Ruszaj więc z nami na zwiedzanie Teatru imienia Juliusza Osterwy w Lublinie!
Wyjątkową przewodniczką w tej wyprawie będzie Anna Nowak – aktorka, pasjonatka historii i dobry duch teatru. Nikt tak jak Ona nie zna historii lubelskiej sceny oraz nie potrafi o niej opowiadać. Z nią ma się gwarancję, że nie będzie to nudna lekcja historii tylko ekscytująca podróż przez czas i miejsca, bo zajrzeć będzie można też w miejsca na co dzień niedostępne dla widzów.

Bilety

Aktywne

normalne

35,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.