Przejdź do głównej treści strony

ZWIEDZANIE ZAMKU Z PRZEWODNIKIEM / PRZEWODNICZKĄ

04.10.2023, środa 18:00
Przestrzenie Zamkowe CKZ Święty Marcin 80/82, 61-809 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

ZWIEDZANIE ZAMKU
z przewodnikiem/przewodniczką

Terminy: 27.09.2023 / 04.10.2023

TYP: HISTORIA I ZWIEDZANIE
MIEJSCE: CK ZAMEK
Godzina: 18.00
Cena: 12 (u), 15 (n) zł

Zapraszamy na fascynującą podróż przez historię w jednym z najmłodszych zamków w Europie! Odkryj zabytkowe wnętrza, w których czekają na Ciebie niesamowite wrażenia – zarówno wizualne, jak i dźwiękowe – nasz Zamek brzmi. Będziesz mógł/a zobaczyć unikalne amonity zachowane w marmurowej podłodze i poczuć się …
ZWIEDZANIE ZAMKU
z przewodnikiem/przewodniczką

Terminy: 27.09.2023 / 04.10.2023

TYP: HISTORIA I ZWIEDZANIE
MIEJSCE: CK ZAMEK
Godzina: 18.00
Cena: 12 (u), 15 (n) zł

Zapraszamy na fascynującą podróż przez historię w jednym z najmłodszych zamków w Europie! Odkryj zabytkowe wnętrza, w których czekają na Ciebie niesamowite wrażenia – zarówno wizualne, jak i dźwiękowe – nasz Zamek brzmi. Będziesz mógł/a zobaczyć unikalne amonity zachowane w marmurowej podłodze i poczuć się jak cesarz, siadając na Tronie Cesarskim. Przewodnik/przewodniczka opowie Ci także o pięknych widokach, które roztaczają się z balkonu cesarzowej. Nie przegap tej okazji, aby doświadczyć historii na własnej skórze i zobaczyć te wyjątkowe atrakcje w Poznaniu.
Dołącz do naszej zbiórki w Holu Wielkim i zwiedzaj z przewodnikiem/ przewodniczką, który wprowadzi Cię w świat tajemnic zamku. Wykorzystaj tę wyjątkową możliwość. Niech historia ożyje na Twoich oczach!

zbiórka: Hol Wielki
czas trwania: 60’
wiek: 16+

Bilety

Aktywne
12 zł
Do wyczerpania
15 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.