Biletomat Bilety Kolekcjonerskie 90'Festival Roztańczone Walentynki

Disco: 90'Festival Roztańczone Walentynki

Bilety na Disco

90'Festival Roztańczone Walentynki

termin

Pt, 14 Luty 2020 godz. 19:00

miejsce

Mała Arena Gliwice
ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice

organizator

Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.

Galeria (powiększ)

 

📄90'Festival zaprasza na Roztańczone Walentynki w rytmie disco!

Loona, Ronnie Ferrari, Piękni i Młodzi, C-Bool, Mejk, DJ Marco

 

18:30 - Otwarcie bram
19:00 - Start

90'Festival & Śląski Festiwal Disco Polo zapraszają wszystkich zakochanych na Roztańczone Walentynki w Gliwicach!

Na scenie gliwickiej Areny już 14.02.2020 pojawi się formacja Piękni i Młodzi z hitami ,,Niewiara”, ,,Ona jest taka cudowna” oraz z najnowszym kawałkiem podbijającym listy przebojów ,,Długa noc”. O muzyczne szaleństwa w rytmach disco zadba także Elwira Mejk z formacją Mejk, dzięki której słowa ,,Tańczę z nim do rana” staną się faktem. Żadna impreza nie ma prawa się odbyć bez hitu ,,Ona by tak chciała”, który osiąga zawrotną ilość wyświetleń w serwisie Youtube - Ronnie Ferrari zabierze uczestników ,,Roztańczonych Walentynek” w absolutnie inny wymiar. To nie wszystko!

O latynoskie rytmy lat 90-tych zadba Loona, której hit ,,Bailando” króluje w rozgłośniach radiowych od 21 lat! Popularne, klubowe brzmienia zaprezentuje C-Bool, którego hity ,,Never go away”, ,,Magic Symphony” czy ostatnio nagrany z formacją Skytech ,,La la love”, zdobywają nie tylko polskie, ale i zagraniczne notowania przebojów. Imprezę poprzedzi set jedynego polskiego rezydenta 90 Festival – DJ’a Marco.

Na każdego uczestnika oprócz muzycznej dawki wrażeń będą czekały konkursy specjalne oraz Walentynkowa loteria z atrakcyjnymi nagrodami!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

*bilet Trybyny: miejsca siedzące, nienumerowane

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Walentynki

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.