Przejdź do głównej treści strony

Anthelia - Journey of Light

29.09.2023, friday, 18:00
Centrum Spotkania Kultur, Lublin Plac Teatralny 1, Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

"Anthelia" to seria żywych obrazów, wytworzonych poprzez dwie artystyki-akrobatki,przy pomocy ciał, rekwizytów cyrkowych oraz świateł. Jeśli zgodzimy się, że ciemność to brak światła, a światło to brak ciemności i że jedno nie może istnieć bez drugiego - to co otrzymamy, jeśli wyeliminujemy obydwa? Jakie jest prawdziwe znaczenie światła, jeśli ciemność …
"Anthelia" to seria żywych obrazów, wytworzonych poprzez dwie artystyki-akrobatki,przy pomocy ciał, rekwizytów cyrkowych oraz świateł. Jeśli zgodzimy się, że ciemność to brak światła, a światło to brak ciemności i że jedno nie może istnieć bez drugiego - to co otrzymamy, jeśli wyeliminujemy obydwa? Jakie jest prawdziwe znaczenie światła, jeśli ciemność nie istnieje? Jaki byłby ich sens, gdyby istniały samodzielnie? Czy bylibyśmy w stanie doświadczyć ich w ich najczystszej naturze? Ambicją twórczyń i twórców "Anthelii..." jest zbadanie tej splecionej, fascynującej ludzkość od zarania dziejów relacji.

Bilety

Wyprzedane
25 zł
35 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.