Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop ATLVNTA - koncert w Radiu Łódź

Pop: ATLVNTA - koncert w Radiu Łódź

Tickets for Pop

ATLVNTA - koncert w Radiu Łódź

date

Wed, 30 June 2021 time 19:30

venue

Radio Łódź
Narutowicza 130, 90-146 Łódź

promotor

EVNTZ

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 30 jun 2021 19:30

35 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄ATLVNTA w Radiu Łódź!

ATLVNTA


Koncert w Radiu Łódź to pierwszy występ na żywo zespołu ATLVNTA - nowego muzycznego wcielenia Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego.
Nowa formacja i nowy materiał muzyczny powstały w 2020 roku. Jako Lilly Hates Roses dali się poznać fanom alternatywy, pojawiając się na najważniejszych polskich festiwalach oraz goszcząc na najpopularniejszych playlistach w serwisach cyfrowych. Bardzo szybko zaskarbili sobie również sympatię kluczowych dziennikarzy oraz uznanie wśród ludzi z branży. Wystąpili także na wielu koncertach zagranicą, w tym na słynnym festiwalu SXSW w Austin w Teksasie.

Bazujące na elektronicznych beatach oraz soulowej energii nowe brzmienie ATLVNTY można określić mianem alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Podszyte nihilistycznym leitmotivem teksty stanowią integralną część stylu zespołu i są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Bez tematów tabu. Premiera albumu jeszcze w 2021!

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!