Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festivals Audioriver Festival 2023

Festivals: Audioriver Festival 2023

Tickets for festival

Audioriver Festival 2023

date

Fri, 28 jul 2023 time 18:30 - Sun, 30 jul 2023 time 22:00

venue

Plaża nad Wisłą
ul. Rybaki, Płock

promotor

FUNDACJA JEST AKCJA!

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na Audioriver Festival 2023 w Płocku!

175 BPM, 8Kays, 99999999, Coco Bryce, Desiree, Job Jobse, Krakota, Tengu, VTSS, Zuchy, Bou ft. Haribo, Chloé Caillet, Kevin de Vries, KI/KI, Mandidextrous, Moderat, Palms Trax, Trym, We Rob Rave, Worakls Orchestra, Avalon Emerson, Claudio PRC b2b Błażej Malinowski, gyrofield, Hedex, Joyhauser, Klangkuenstler, Samurai Breaks, Święty Bass, The Caracal Project, VNTM live, ZHU, Agim, Alegria b2b Bambi Uzi, An On Bast, Anna Borsuk, Baasch special guest Rosa Anschütz, Catz’n’Dogz, Daisy Cutter, Detoxic, Filip Sonik b2b Mihvu, Fresh, Holoe, Jazxing, Kapoor, Naked Relaxing, NeverAfter, Pysh, Raidho, Rysy, Sassafras Tree, Sincz, Spectribe, Truant b2b Vitcat, VHT b2b Zuzka, Wobler, Adiel, Artbat, Axel Haube b2b Human Rias, Dubfire, Flava D, Kanine, LP Giobbi, Michał Ziętara, Notion, Pythius, Serum, T Q D (Royal T b2b DJ Q b2b Flava D), Zero


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu! 

Organizatorzy jednego z największych wydarzeń w Polsce oficjalnie zapowiadają powrót festiwalowych emocji w 2023 roku.
16. odsłona Audioriver została zaplanowana na 28, 29 i 30 lipca w Płocku.

 LINE - UP:

Audioriver to jeden z czołowych i najdłużej działających festiwali w Polsce, który co roku przyciąga do Płocka dziesiątki tysięcy fanów nie tylko z całego kraju, ale i całego świata. Wydarzenie wyróżnia bardzo szeroki program muzyczny, bowiem w Płocku można jednocześnie zobaczyć globalne gwiazdy muzyki elektronicznej i alternatywnej, ale także uznanych artystów czerpiących z takich gatunków, jak pop, rock, a nawet hip-hop. Na unikalny klimat wydarzenia wpływa także jego lokalizacja, czyli malownicza plaża nad Wisłą oraz miejski park, który w niedzielne festiwalowe popołudnie zamienia się w kolorowy ogród pełen dekoracji i instalacji artystycznych. Co ważne, Audioriver to od lat festiwal mocno zaangażowany społecznie – jego partnerami były m.in. takie organizacje, jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Fundacja SEXED.PL, Fundacja Edukacji Społecznej, Fundacja Kultury Bez Barier czy Kampania Przeciw Homofobii.

"Za nami 15 edycji festiwalu oraz tona emocji i doświadczeń, które mogliśmy dzielić z najwspanialszą publicznością. Zawsze powtarzamy, że magia Audioriver to ich zasługa. Bardzo im za to dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania w dniach 28-30 lipca 2023 roku. Nasz zespół czeka wiele wyzwań – rok 2022 był jednym z najtrudniejszych, bowiem festiwal powrócił do Płocka po dwóch pandemicznych latach, a nasze 15. urodziny mocno utrudniły warunki pogodowe. Po każdej edycji wyciągamy wnioski i przystępujemy do przygotowań z mocnymi celami. Pracujemy nad nowymi projektami aranżacji terenu i już teraz możemy zapowiedzieć, że festiwal jeszcze bardziej zmieni się pod względem wizualnym. Program artystyczny będzie równie ciekawy i różnorodny, a dodatkowo planujemy jeszcze więcej aktywności pozamuzycznych, do którego zaangażujemy osoby reprezentujące świat kultury i ważne projekty społeczne. Audioriver to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim wartości, którymi kierujemy się od samego początku – równość, wolność wyrażania siebie i wzajemny szacunek. Przygotowania do festiwalu ruszają pełną parą i już odliczamy dni do spotkania z publicznością w przyszłym roku." – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, organizator Audioriver. 


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie