Przejdź do głównej treści strony

BARTEK KRÓLIK | SZCZECIN

02.06.2024, sunday, 20:00
Ogrody Śródmieście, Szczecin ul. Wielkopolska 19, 70-451 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


📆 NOWY TERMIN: 02.06.2024.  Na scenie Ogrodów Śródmieście wystąpi od lat obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista – Bartek Królik.

Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r'n'b. Po nominowanej do Fryderyka solowej płycie „Pan od muzyki" oraz docenionym przez krytyków …


📆 NOWY TERMIN: 02.06.2024.  Na scenie Ogrodów Śródmieście wystąpi od lat obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista – Bartek Królik.

Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r'n'b. Po nominowanej do Fryderyka solowej płycie „Pan od muzyki" oraz docenionym przez krytyków projekcie „Spoken Love" kieruje naszą uwagę w kolejne muzyczne rejony.

Tym razem tworzy Suitę na mroczne czasy.Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco, parkiety. Płynnie przechodzące jeden w drugi utwory, układają się w „Opus Dance". W czasach zimnych, zdehumanizowanych trapów i dekadenckiego rocka, przenosi tam, gdzie ciepło vintegowych beatow, pulsujących basów, smyków i gitar opowiadają nam historię ludzkich marzeń o pokoju i jedności. Inspirowany formami muzyki klasycznej, tanecznym housem, romansuje z french touchem, synth wavem i muzyką filmową.

Polski smog miesza się tutaj z ciepłem i kolorem starych klubów disco. Królik zaprasza na płytę muzycznych gości, którzy zaznaczają swoją obecność krótkimi wokalizami lub całymi zwrotkami. W warstwie tekstowej to mieszanka rezygnacji i nadziei. Niezgody na algorytmizację rzeczywistości. Poczucie bycia i looserem i bohaterem swoich czasów. Opis stanu emocjonalnego muzyka, który nie może przestać robić tego, co jest w nim organiczne i naturalne, a którego świat coraz mniej potrzebuje i rozumie.

Koncerty zapowiadane są jako mocna dawka tańca i uwolnienia, zagranego na żywo w pełnym składzie najlepszych instrumentalistów.

Support: TragarzeBilety

Aktywne

STANDARD

40 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 60 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.