Biletomat Clubbing BARTES | 20.08 | Hulakula

Clubbing: BARTES | 20.08 | Hulakula

Tickets for clubbing

BARTES | 20.08 | Hulakula

date

Sat, 20 August 2022 time 18:00

venue

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82 B, 03-301 Warszawa

promotor

Hulakula

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 20 aug 2022 21:00

25 PLN

Sold out 

📄Kup bilety na Bartesa 20 sierpnia w Warszawie!

Bartes


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

🎧🔥BARTES 20 SIERPNIA W HULAKULA🔥🎧

Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie – grał w legendarnym klubie Space, Pacha, BoraBora, Km5 oraz Bubbles.

Uczestnik największych festiwali w Polsce, takich jak Global Gathering, Godskitchen, oraz Sunrise Festival na którym pojawił się 6 krotnie. Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce. Przez dwa lata dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009.
Autor cotygodniowych podcastów This is my house w których prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości. Co miesiąc jego sety prezentowane były również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio w audycji La Noche De Eivissa.

W roku 2014 wspólnie z Kubalą wydał w wytwórni Do The Hip Recordings swój pierwszy remix utworu „Are You” dla Syke N Sugarstarr. W ciągu kilku miesięcy pojawiło się więcej remixów. Jednak największym osiągnięciem jest samodzielna produkcja i współpraca z wokalistką Demi La Voyce. Ta współpraca zaowocowała wydaniem utworu ”MY SOUL” w wytwórni Enormous Tunes. Wielokrotny uczestnik festiwali EDM w Polsce i zagranicą.

Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci… Swoje muzyczne działania traktuje jako życiową pasję.

Wydarzenie 18 +

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!