Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic BCCO Showcase

electronic: BCCO Showcase

Tickets for electronic

BCCO Showcase

date

Fri, 27 August 2021 time 23:00

venue

Bulwar Maurycego Beniowskiego
Szczecin, 70-634 Szczecin

promotor

Hala Odra

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Fri, 27 aug 2021 10:12

25 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Fri, 27 aug 2021 23:00

30 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Zapraszamy na BCCO Berlin x Hala Odra showcase!

CLTX, Arbitrage, future.666


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

BCCO jest to marka inspirowana niezliczonymi twarzami i historiami Berlina.

BCCO powstało w oparciu o zasady tworzenia ruchu opartego na społeczności, jednocześnie skupiając, wspierając i promując podobnie myślące lokalne talenty.
"Jako kolektyw z siedzibą w Berlinie, który kuratoruje kreatywne projekty w przestrzeni sztuki i muzyki, wierzymy, że oba komponenty są ze sobą silnie powiązane, ponieważ duch czasu kultury i stylu wpływa na sposób, w jaki się zachowujemy i ubieramy. Główny nacisk w pracy kładziemy na charakter współpracy. Połączyliśmy siły z licznymi artystami, by kuratorować kolekcje, wydarzenia muzyczne i wernisaże. Muzyka, wydarzenia, tekstylia: wszystko oparte na współpracy.
Wszystkie nasze projekty realizujemy współpracując z artystami z różnych środowisk. Niezależnie od tego, czy jest to nasz cotygodniowy podcast, co dwa miesiące wieczór klubowy, czy gadżety udostępniane online – wszystko odbywa się poprzez wspólną pracę."

Artyści i rezydenci, biorący udział w BCCO Berlin x Hala Odra showcase:

- CLTX
CLTX to młody francuski artysta urodzony i wychowany w Paryżu. Na jego produkcje duży wpływ mają imprezy w ogromnych przestaniach po dawnych magazynach typu warehouse, które ukształtowały paryską scenę w 2010 roku. Miłość CLTX do muzyki heavy metalowej wpływa na jego produkcje techno. Wielokrotne rave i klubowe noce doprowadziły go do nowej pasji – produkcji własnej muzyki i tworzenia własnego projektu CLTX techno oraz prowadzenia własnej wytwórni TX & Autonome Records. Jeśli mówimy o jego sygnaturze, odzwierciedla to w swoich potężnych kopnięciach, płynnych wibracjach i surowych strukturach. Te dźwięki zaprowadziły go za budkę w klubach, w których tańczył zaledwie kilka lat wcześniej. CLTX jest nowym, jakże szybko pnącym się na szczyt rezydentem BCCO.
https://soundcloud.com/cltxx

- Arbitrage
Pochodzący z Berlina duet DJ-ski i producencki. Znani z ostatnich wydań na Stream State i EP-ki z różnymi artystami BCCO. Ideologia Arbitrage jest prosta: bezkompromisowe, hipnotyczne i mroczne techno, które wyłamuje się z normy.
https://soundcloud.com/arbitrageofficial

- future.666
future.666 przynosi szybkie tempo i odlotowe techno na parkietach w Berlinie.
Poszukując oldschoolowych i interesujących wydań, opracował charakterystyczny styl, który sprawi, że porywa każdy parkiet.
https://soundcloud.com/future_666

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!