Przejdź do głównej treści strony

BEDNAREK Trasa Ambasadorzy Rozrywki

17.03.2023, friday, 21:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description


TIMETABLE:
20:00 - otwarcie drzwi
21:00 - początek wydarzenia

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Kamil Bednarek z muzycznym projektem "AmbasadorzyRozrywki” odwiedzi największe miasta w Polsce w ramach …


TIMETABLE:
20:00 - otwarcie drzwi
21:00 - początek wydarzenia

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Kamil Bednarek z muzycznym projektem "AmbasadorzyRozrywki” odwiedzi największe miasta w Polsce w ramach klubowej trasy koncertowej

Kamil Bednarek wraz z współdzielącymi z nim scenę Ambasadorami Rozrywki zaprasza na długo wyczekiwane koncerty klubowe, w ramach trasy nowo powstałego projektu muzycznego. W lutym i marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował kilkanaście energetycznych wydarzeń, w których odwiedzi największe miasta w Polsce.

Kamil Bednarek karierę muzyczną zaczął w 2008 roku, kiedy to zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja ta zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym "Mam Talent". Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj", uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po kilku zmianach zespołowych powstaje zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrywa albumy: "Jestem…", "Oddycham", "Talizman" oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt #bednarekinaczej. Powstały singl „Bądź przy mnie”, „Momenty”„ Wojownik Światła” oraz „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim.

W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu "Ambasadorzy Rozrywki", który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku.

Ambasadorzy Rozrywki to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta - zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą.

Jak dodaje Kamil Bednarek: - Żaden dzień się nie powtórzy. Dziś jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! Zapraszam.

----------------------------------------

Kamil Bednarek - trasa Ambasadorzy Rozrywki 2023:
11 luty 2023 – Zielona Góra, Hala CRS
17 luty 2023 – Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia
18 luty 2023 – Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia
24 luty 2023 – Rzeszów, klub muzyczny Aloha
3 marca 2023 – Wrocław, A2 (STODOŁA)
4 marca 2023 – Łódź, Klub Wytwórnia (STODOŁA)
5 marca 2023 – Poznań, Tama (STODOŁA)
10 marca 2023 – Gdańsk, Stary Maneż (STODOŁA)
11 marca 2023 – Białystok
12 marca 2023 – Olsztyn,
17 marca 2023 – Zabrze, CK Wiatrak
18 marca 2023 – Częstochowa, Rura
19 marca 2023 – Underground Pub Tychy
24 marca 2023 – Warszawa, Klub Stodoła (STODOŁA)
26 marca 2023 – Kraków, Klub Studio (STODOŁA)
28 marca 2023 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Tickets

Sold out

Standard

Standard

94.40 zł

Standard

Standard

106.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.