Przejdź do głównej treści strony

BELMONDAWG | Poznań

11.11.2023, saturday, 19:30 Otwarcie bramek: 18:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Poppyn, Distorted Agency i Studio Super zapraszają na koncert Belmondawg w Poznaniu!

DATA: 11.11.2023
VENUE: Tama, ul. Niezłomnych 2
DRZWI: 18:00
START: 19:30

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni - bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za …

Poppyn, Distorted Agency i Studio Super zapraszają na koncert Belmondawg w Poznaniu!

DATA: 11.11.2023
VENUE: Tama, ul. Niezłomnych 2
DRZWI: 18:00
START: 19:30

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni - bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Na koncercie pojawi się w towarzystwie Expo 2000 oraz Yomenika.

Spodziewajcie się prezentacji materiału z kultowego już minialbumu H.A.U. (Hustle As Usual), ostatnich singli, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów.

SPOTIFY:

https://open.spotify.com/artist/41OErJWZbkNcNzYPoy0PWJ

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/belmondawg

https://www.instagram.com/expo_zweitausend

WWW:

https://poppyn.org

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

🔴 Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na imprezę.

🔴 Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb

🔴 Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod kreskowy na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany kreskowy w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).

🔴 Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem


Bilety

Wyprzedane

1st Pool

Standard

79 zł

2nd Pool

Standard

89 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.