Biletomat Pop / Rock BRYSKA | Kraków

Pop / Rock: BRYSKA | Kraków

Tickets for Pop / Rock

BRYSKA | Kraków

date

Thu, 23 June 2022 time 20:00

venue

Klub Studio
ul. Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków

promotor

Fundacja Academica

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

1st Pool

available to
Wed, 22 jun 2022 23:59

50 PLN

Sold out


Standard

At the day of the event

available to
Thu, 23 jun 2022 20:00

60 PLN

Sold out 

📄Kup bilet na bryskę 23 czerwca w Krakowie!

bryska


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

drzwi - 19:00
start - 20:00

BRYSKA

W ciągu pierwszych 4 miesięcy kariery piosenkarka wydała 12 singli (w tym jeden promocyjny). Pierwszy singel pod tytułem „Naiwna” Bryska wydała 9 kwietnia 2021 roku. Najpopularniejszym z nich okazał się jednak remiks piosenki „Lato (pocałuj mnie)” autorstwa Mandeego oraz "Obicie". 

Muzyka bryskiej – taneczna, nostalgiczna czy refleksyjna – powstaje pod wpływem ogromnych emocji i nie mniejsze wywołuje u swoich słuchaczy. 22-Letnia wokalistka nie zdradza swojego prawdziwego oblicza (pomaga jej w tym nieodłączna różowa peruka) a poznać pozwala się dopiero dzięki tekstom pisanych przez siebie piosenek. Co zaczęło się jako forma autoterapii, zaprowadziło ją na szczyty list przebojów („lato (pocałuj mnie”, „odbicie”) i wzbudziło niemałą sensację w mediach społecznościowych (sukces „mam kogoś lepszego” na TikToku). Nie przestając być sobą, przekazuje swoje przemyślenia w formie, która urzeka i podbija serca coraz większej grupy odbiorców – taka właśnie jest bryska. Obwołana sensacją i odkryciem roku 2021 swój debiutancki album długogrający wydaje dokładnie rok po publikacji w sieci pierwszego singla „naiwna”. W międzyczasie w sieci regularnie dzieliła się z fanami nową muzyką, tylko raz udostępniając ją fizycznie na winylowym mini-albumie „jestem bryska”.

Album „moja ciemność” to nie tylko podsumowanie na CD i LP najważniejszych premier bryskiej, ale także ogromna ilość nowej muzyki – zarówno w oryginalnych, jak i zremiksowanych wersjach. Poza wspomnianymi hitami trafiły tu uwielbiane na koncertach „panika”, „na legalu” czy „neonowe laczki”, które wywołają uśmiech na twarzy największego gbura. To także elektronicznych produkcji na światowym poziomie – za sprawą Skytecha (R3HAB), Marka Neve (Shanguy) czy niemieckiego duetu HAUZ.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie