Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic Circus Inferno! pres. Ilario Alicante

electronic: Circus Inferno! pres. Ilario Alicante

Tickets for electronic

Circus Inferno! pres. Ilario Alicante

date

Sat, 06 April 2019 time 22:00

venue

Stary Dworzec Kolejowy
ul. Dworcowa 1, 61-801 Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 04 mar 2019 12:11

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 16 mar 2019 13:08

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 06 apr 2019 19:00

40 PLN

Sold out 

📄CIRCUS INFERNO! PRES. ILARIO ALICANTE

Ilario Alicante

CIRCUS INFERNO:Apocalypto pres. ILARIO ALICANTE (Cocoon / Drumcode)!

Czy słyszysz w oddali dźwięk lokomotywy? W obłokach pary wjeżdżają na peron Starego Dworca wagony hedonizmu. Nadciąga kolorowy korowód jeźdźców apokalipsy, wkrótce wypełni się proroctwo. Objawi się Circus Inferno Apocalypto! 
Po dniach mroku nadejdzie światłość, a za cyrkową konsoletę wkroczy Ilario Alicante!

Alicante to prawdziwy diament Cocoon Heroes, obok Sven Väth - siła napędowa wytwórni. Mimo młodego wieku emanuje niebywałym kunsztem. Występuje na największych imprezach i festiwalach (Awakenings, Time Warp, Elrow) i w najlepszych klubach świata. Wydaje głównie dla Cocoon oraz w bardzo popularnym obecnie Drumcode. Jest dziś jednym z najgorętszych nazwisk na techno scenie. 
Autor kultowego Vacaciones en Chile, które otworzyło mu drogę do światowej kariery! Jego gorąca południowa krew sprawia, że jego performance to energia w czystej postaci. Jego sety porywają tłumy, o czym przekonaliśmy się wszyscy trzy lata temu na Audioriver, gdy jego występ przez wielu uznawany został jako jeden z najlepszych na festiwalu!

Apokaliptyczne wizje Ilario świetnie zgrają się z zapierającymi dech w piersiach tancerkami w kostiumach Maria Kompf Fashion Styling, a nastroju grozy i oczekiwania na ekscytujący finał dopełnią sugestywne wizualizacje .wju. Bogata scenografia i oprawa audiowizualna po raz kolejny udowodni, że Circus Inferno to wydarzenie na światowym poziomie. To spektakl, na którym gościli choćby Andre Galluzzi, Tale Of Us, Michael Mayer, Scuba, Francesca Lombardo, Stev Bug, Mind Against, Barem, Mano Le Tough, Monoloc czy Tiefschwarz.

Gdy zegar zagłady wskazuje, że koniec świata jest bliski, oddajmy swe ciała dźwiękowej rozkoszy, zaserwujmy ucztę dla oka, zatraćmy się w obłędzie teraźniejszości. Nim wypełni się apokalipsa, raz jeszcze wkroczmy razem na arenę Circus Inferno!

- - - - - - - - - - - - - - - 
Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncert Circus Inferno Ilario Alicante