Biletomat Others Deep Noir „The Art of Sensuality"

Others: Deep Noir „The Art of Sensuality"

Tickets for other

Deep Noir „The Art of Sensuality"

date

Sat, 26 January 2019 time 21:30

venue

Piekło nad Niebem
ul. Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa

promotor

NIEBO

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

available to
Sat, 26 jan 2019 17:00

50 PLN

Sold out


Standard I (miejsca siedzące, nienumerowane)

Standard I (miejsca siedzące, nienumerowane)

available to
Sat, 26 jan 2019 17:00

80 PLN

Sold out


Standard II (miejsca siedzące przy stoliku 2 os.)

Standard II (miejsca siedzące przy stoliku 2 os.)

available to
Sat, 26 jan 2019 17:00

120 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄DEEP NOIR – TANECZNY KABARET ZA CZERWONĄ KOTARĄ

DEEP NOIR

Paryż ma swoje Le Crazy Horse, Moulin Rouge, Lido i inne rewie, kabarety, a Warszawa…? No właśnie. Czas to zmienić! Zapraszamy na zmysłowy show za czerwoną kotarą. Ten wieczór na długo zapisze się w Waszej pamięci. Premiera „The Art of Sensuality” 26/01, Piekło nad Niebem.

Obowiązują stroje wieczorowe.

Warszawa nareszcie doczekała się zmysłowości w pięknej formie i profesjonalnym wykonaniu. Mamy już teatry dramatyczne, komediowe, nawet musicalowe. Mamy bogatą scenę rockową, pojawiła się burleska. Nadal brakowało jednak dobrze pojętej, a jednocześnie pięknej zmysłowości, eleganckiej nagości w artystycznym jej rozumieniu, w oryginalnej formie i podanej z wysublimowanym smakiem. Rebel Ballerina i Piekło nad Niebem zapraszają na wyjątkowy spektakl taneczny Deep Noir, „The Art Of Sensuality”. To zmysłowy i niebywale kobiecy kabaret. Każdy show będzie czarnym diamentem, a każdy występ unikatową perłą. „The Art of Sensuality”, to istna eksplozja artystycznej zmysłowości w niecodziennym wydaniu. Tego wieczoru nie zabraknie uwodzicielskiej czerni, kuszących koronek, pobudzających wyobraźnię pereł, głębokiej czerwieni, a także zmysłowej i klasycznej muzyki. Deep Noir to artystyczna zmysłowość w wykonaniu profesjonalnie szkolonych tancerek oraz zaproszonych gwiazd: baletu, pole dance, burleski i innych. To przede wszystkim niezapomniane przeżycie artystyczne, które na długo zapisze się w pamięci widzów.

Za koncepcją i scenariuszem stoi Rebel Ballerina – Natalia Wojciechowska, tancerka, choreograf, aktorka, pisarka, performerka, blogerka. To wyjątkowa artystka o wielu twarzach, która płynnie porusza się klasyce, burlesce, ale też sztuce performatywnej i nowoczesnej. Jest absolwentką słynnej Hamburg Ballet School Johna Neumeiera, była solistką Teatru Roma oraz Polskiego Baletu Narodowego. Obecnie założycielka i dyrektor Warsaw Ballet – pierwszego repertuarowego prywatnego zespołu baletowego w Polsce. Otworzyła również Centrum Baletowe Neoclassica – pierwszy w Polsce pozaszkolny ośrodek edukacji tanecznej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl