Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Events DrumObsession #79 with ALIX PEREZ

Events: DrumObsession #79 with ALIX PEREZ

Tickets for event

DrumObsession #79 with ALIX PEREZ

date

Fri, 26 January 2018 time 23:00

venue

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

promotor

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 26 jan 2018 20:00

20 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄DrumObsesion #79 z ALIX PEREZ!

Alix Perez / 1985 Music / Exit Records UK / UK
Alegria b2b Artiztix
Impakt
Zoo-E
Collie Weed
Ashwagundub
Caveman
Moony
Kemot
Cosmaya
Rhoman

Wiadomo jak jest. Nowy rok musi się zacząć od trzęsienia ziemi, a potem napięcie będzie rosnąć. Pierwszym headlinerem naszych eventów w 2018 roku będzie zatem ALIX PEREZ! Od początku jego ksywa kojarzona jest tylko z najlepszym drum & bassem, także tym bardzo eksperymentalnym. Jego basowe wycieczki w różne tempa jako ARP▲101 do teraz brzmią niezwykle świeżo; duet Shades, który współtworzy z Epromem, produkuje chyba jedne z najtłustszych bitów na obecnej scenie undergroundu, a jego wytwórnię 1985 Music obwołano najlepszą nową wytwórnią w zeszłorocznym plebiscycie Drum & Bass Arena. Nie możemy się doczekać tych dwóch godzin, podczas których Alix zaprezentuje w Poznaniu swoje naświeższe produkcje!

Po raz pierwszy na DO jedną ze scen przejmą reprezentanci stylu muzycznego, bez którego nie istniałaby większość współczesnych styli elektronicznych - dub. Ekipy Dub System oraz Korzenie Poznania - The Roots of Perception w osobach: Collie Weed, Ashwagundub, Caveman i Moony zaprezentują 100% winylową selektę na odnowionym nagłośnieniowo i wystrojowo Mordorze. Na barze zaś po raz pierwszy pojawią się u nas Kemot i Cosmaya, a wesprze ich rhoman.

Jeśli jeszcze nigdy nie miałaś/eś okazji doświadczyć naszych wydarzeń, nie wierz w żaden hajp, tylko wbij i stestuj, czy warto. Jeśli już do nas uczęszczasz, to przecież wiesz, że warto i z pewnością nie musimy Cię już dłużej namawiać.

26 stycznia to jedna z tych nocy, którą Projekt LAB będzie wspominał bardzo dobrze, bo mieszanka świeżej muzyki i doborowego towarzystwa nie może mieć innego rezultatu.

----------------------------------------------------

Więcej info:

http://facebook.com/drumobsession
http://facebook.com/projektlab

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl