Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop EIVOR / Gdańsk

Pop: EIVOR / Gdańsk

Tickets for Pop

EIVOR / Gdańsk

date

Tue, 07 December 2021 time 20:00

venue

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

promotor

Fource

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 07 dec 2021 12:00

79 PLN

Sold out 

📄Eivør na trzech koncertach w Polsce! UWAGA - koncert przeniesiony na 2021!

Eivør


Drzwi - 19:00
Start - 20:00 

Po ostatnich wyprzedanych koncertach w Hybrydach i Teatrze Szekspirowskim Eivør powróci jesienią do Polski z nową płytą na trzy koncerty. 

! Polskie koncerty Eivør przesunięte o miesiąc. Artystka zagra w grudniu w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.
Z powodów niezależnych od organizatora, listopadowe koncerty Eivør w Polsce muszą zostać przesunięte o kilka tygodni. Niezwykle popularna w naszym kraju artystka wystąpi tym samym 7 grudnia w Gdańsku, 8 grudnia w Warszawie i 9 grudnia we Wrocławiu. !

Eivør to wokalistka, instrumentalistka i autorka piosenek, obdarzona pięknym, niespotykanym głosem. Wychowywała się w małej wiosce Gřta, zamieszkałej przez około 500 osób. Tam dorastała w otoczeniu jedynej w swoim rodzaju natury, a także niezwykłej tradycji i kultury farerskiej. Jej rodzice i dziadkowie zaszczepili w niej miłość do starodawnych pieśni i ludowych ballad. Rodzinne śpiewanie w jej domu było czymś naturalnym.
Serwowana przez Eivør muzyka zmienia się permanentnie. Gra muzykę folkową, ale też jazz, country, klasykę i trip-hopowy rock. Trudno wymienić wszystkie nagrody, które zdobyła artystka. Było ich kilkanaście, a samych nominacji do nich kilkadziesiąt! Jako że mieszkała na Wyspach Owczych, ale też na Islandii i w Danii, wyróżniania była w każdym z tych krajów. „Najlepszy głos damski”, „Piosenkarka roku”, „Kompozytor roku”, „Płyta roku” – to tylko niektóre z wyróżnień, jakie odbierała przez ostatnie piętnaście lat.
Na koncie Eivør jest aż dziesięć płyt. W 2018 roku artystka wraz z Johnem Lunnem stworzyła ścieżkę dźwiękową do serialu „The Last Kingdom”, jej piosenka została także wykorzystana w reklamie "Gry o Tron". Eivør zakończyła niedawno pracę nad nową płytą. Premiera długo wyczekiwanego longplaya, zatytułowanego „SEGL” (czyli „żeglowanie”), zaplanowana jest na 18 września. Jako główne inspiracje przy powstawaniu płyty, poza tradycyjnym folkiem i jazzem, artystka wymienia też Leonarda Cohena i Massive Attack.
Koncerty Eivør to niezapomniane, magiczne wręcz przeżycie z pięknym show i wyjątkową muzyką, o czym ponownie będzie można się przekonać już w grudniu. Eivør wystąpi 7 grudnia w B90 w Gdańsku, 8 grudnia w klubie Proxima w Warszawie i 9 grudnia w klubie Akademia we Wrocławiu. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia Przeniesione

Bilety na Eivor