Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic Exceptions pres. Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec. / Berlin)

electronic: Exceptions pres. Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec. / Berlin)

Tickets for electronic

Exceptions pres. Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec. / Berlin)

date

Sat, 26 November 2022 time 22:00

venue

Hala Odra
Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin

promotor

Hala Odra

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

1st Pool

available to
Tue, 15 nov 2022 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

2nd Pool

available to
Sat, 26 nov 2022 20:00

39 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę w HALA ODRA 26 listopada w Szczecinie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Exceptions prezentuje:

Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec / Berlin)
Za nami udane dwie edycje cyklu imprez Exceptions. Wystąpiło na nich dwóch ciekawych artystów i zebraliśmy sporo dobrych feedbacków, które zmotywowało nas do szukania kolejnego artysty na kolejną edycję. I znaleźliśmy. Jej set przypadł do gustu nam jak i wielu osobą na Lost Festival, a po zanurzenie się w jej twórczość i przesłuchania chyba wszystkich mixów na soundcloudzie stwierdziliśmy że to jest to.
LINBER LYNX urodziła się w Rijece w Chorwacji, w sylwestra 1983 roku. Po przeprowadzce z rodziną do Berlina wszystko poszło w kierunku muzyki. Scena pop & rock lat 80-90, ruch RnB i hip hop lat 90-tych, a także muzyka bluesowa i klasyczna. To wszystko gdzieś można wyczuć w jej setach i ich smaku, bo jej mixy to szeroka gama od downtempo i deep house po techniczne brzmienia z melodyjnymi i oldschoolowymi akcentami. Gra w całej Europie od Bałkanów, przez Istambuł, a także w Egipt, Londyn czy Berlin, gdzie obecnie mieszka. Niedawno gościła na odbywającym się ADE Festival w Amsterdamie ale usłyszeć ją można było także na chociażby EXIT Festival czy DeVet Festival w Belgradzie.
W 2013 roku założyła własną agencję o nazwie LIQUID, która wnosi świeże brzmienie i nowe wrażenia imprezowe na chorwacką scenę undergroundową. A sztandarowym jest dla niej wybór szalonych lokacji, odważnych składów djskich i potężnych sound systemów. Nie można też zapomnieć że nasz andrzejkowy gość to także doceniona djka radiowa która swoimi programami plasowała się w Top 3 najczęściej słuchanych audycji w amerykańskim Proton Radio, gdzie dzieli rozkładówkę z takimi artystami jak Lee Van Dowski, Hernan Cattaneo, John Digweed, Darren Emersonem i wielu innych.
Całości wydarzenia doprawi lokalny skład na czele z dobrze znanymi, lubianymi i prężnie działającymi artystami czyli Daniel Stetting, Maciej Wunsch oraz Dawid Korniak.

lineup:

_______________

Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec / Berlin)

https://soundcloud.com/linberlynx
https://www.facebook.com/djlinberlynx/

________________

Daniel Stetting
(Sonda Rec / Nitodrum rec / Tanzbar - Szczecin)

https://soundcloud.com/danielstetting
https://www.facebook.com/danielstettingart

________________

Maciej Wunsch
(All The Beautiful Monsters Rec. / Sonda Rec - Szczecin)

https://soundcloud.com/maciejwunsch
https://www.facebook.com/MaciejWunschOfficial

________________

Dawid Korniak
(Elektroniczny Szczecin / Canalia - Szczecin)

https://soundcloud.com/dawidkorniak
https://www.facebook.com/ElektronicznySzczecin

W dniu imprezy na bramce bilety w cenie 50zł (ilość ograniczona).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!