Przejdź do głównej treści strony

26. FESTIWAL GWIAZD | NIEPAMIĘĆ

08.07.2023, saturday, 19:00 Otwarcie bramek: 18:40
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Międzyzdroje Bohaterów Warszawy 20, 72-500 Międzyzdroje
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Spektakl teatralny „Niepamięć”

Niepamięć to nowy spektakl stworzony w koprodukcji warszawskiego Teatru Garnizon Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza w …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Spektakl teatralny „Niepamięć”

Niepamięć to nowy spektakl stworzony w koprodukcji warszawskiego Teatru Garnizon Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. W obsadzie sami znakomici aktorzy. Autorem sztuki jest Marek Modzelewski, a reżyserem Piotr Ratajczak.

Popularny i wielokrotnie nagradzany.
Aktor.
Człowiek sukcesu.
Celebryta.
Z piękną żoną
i poukładanym życiem.
Zwykła, n
iezobowiązująca kolacja z Byłą i jej nowym chłopakiem nie może przecież tego zmienić!
Czyżby?

Zapraszamy na przewrotną, pełną błyskotliwych dialogów tragikomedię najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego: Marka Modzelewskiego. To zaskakująca, trzymająca w napięciu historia o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.
Czy da się ROZLICZYĆ PRZESZŁOŚĆ?
Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach – nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe.Bo czymże tak naprawdę jest pamięć? To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy.
Bo czymże tak naprawdę jest pamięć? To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy.
Zapamiętywanie, to cała masa licznych działań, które świadomie lub nieświadomie uruchamiamy. Czasem przywołując coś z pamięci mylimy fakty z naszymi fantazjami lub reinterpretujemy wydarzenia w celu ochrony naszych emocji.
Czasem wypieramy informacje, których nie chcemy pamiętać, bo są dla nas bolesne.
Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

obsada: Karolina Gorczyca, Rafał Królikowski, Magdalena Kumorek, Marcin Korcz, Krystian Pesta.

Scenariusz – Marek MODZELEWSKI
Reżyseria i opracowanie muzyczne – Piotr RATAJCZAK
Scenografia i reżyseria świateł – Marcin ChLANDA
Kostiumy – Monika ULAŃSKA/Grupa Mixer
Choreografia i ruch sceniczny – Arkadiusz Buszko

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Tickets

Sold out

Kategoria I

STANDARD

84.80 zł

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.