Przejdź do głównej treści strony

Fink | Warszawa

11.10.2024, friday, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Fink powraca do Polski - 11 października 2024 brytyjski muzyk z zespołem zagra w stołecznym klubie Niebo! Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach trasy promującej nowy album „Beauty In Your Wake”.

Fin Greenall znany jako Fink to wokalista, gitarzysta i producent, który ma nad Wisłą oddanych fanów. W Polsce …

Fink powraca do Polski - 11 października 2024 brytyjski muzyk z zespołem zagra w stołecznym klubie Niebo! Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach trasy promującej nowy album „Beauty In Your Wake”.

Fin Greenall znany jako Fink to wokalista, gitarzysta i producent, który ma nad Wisłą oddanych fanów. W Polsce wraz ze swą grupą gościł wielokrotnie, przed laty zagrał m.in. znakomity koncert na scenie radiowej Trójki. Zanim sięgnął po gitarę i poświęcił się pisaniu znakomitych piosenek, występował i tworzył jako producent oraz DJ. Przez lata związany z londyńską wytwórnią Ninja Tune, brytyjski muzyk nagrał tak znakomite albumy jak „Biscuits for Breakfast” (2006) „Perfect Darkness” (2011), „Hard Believer” (2014), które przyniosły mu światowe uznanie. Za brzmienie kolejnych, równie świetnych, krążków „Resurgam” (2017) i „Bloom Innocent” (2019) odpowiadał legendarny producent Flood (Depeche Mode, U2, Nick Cave).

Fin współpracował również z wieloma znanymi muzykami, w tym z Amy Winehouse, dla której napisał i nagrał jej pierwsze dema i utwory. Jako autor piosenek zdobył trzy BMI Awards za pracę z Johnem Legendem nad jego płytą „Evolver” i kompozycjami do ścieżki dźwiękowej filmu „12 Years A Slave”. Greenall gościnnie śpiewał również na płytach Bonobo czy Blu Mar Ten.

Jego nowy album, „Beauty In Your Wake”, nagrany jesienią w kościele w jego ukochanej Kornwalii, ukaże się w lipcu 2024 roku.

Tickets

Sold out

1st Pool

Standard

126.10 zł

2nd Pool

Standard

136.70 zł

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.