Przejdź do głównej treści strony

GISELLE

19.05.2024, sunday, 14:45
Kino Rialto, Poznań ul. Dąbrowskiego 38, 60-842 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Description

"Giselle"
Reż. Isabelle Julien
Francja, 120 minut, balet

Wyjątkowy balet romantyczny w wykonaniu byłych solistów Teatru Bolszoj Olgi Smirnowej i Jacopa Tissiego, którzy uciekli z Rosji i dołączyli do Holenderskiego Baletu Narodowego. Młoda wiejska dziewczyna, Giselle, zakochuje się w Albercie, szlachcicu, który ukrywa przed nią swą prawdziwą tożsamość oraz fakt, że jest już …
"Giselle"
Reż. Isabelle Julien
Francja, 120 minut, balet

Wyjątkowy balet romantyczny w wykonaniu byłych solistów Teatru Bolszoj Olgi Smirnowej i Jacopa Tissiego, którzy uciekli z Rosji i dołączyli do Holenderskiego Baletu Narodowego. Młoda wiejska dziewczyna, Giselle, zakochuje się w Albercie, szlachcicu, który ukrywa przed nią swą prawdziwą tożsamość oraz fakt, że jest już zaręczony. Gdy Giselle odkrywa prawdę, popada w obłęd i umiera. Kobieta, wbrew swej woli, staje się jedną z willid, mściwych duchów, które skazują Alberta na taniec aż do śmierci z wyczerpania…. Giselle porusza wielkie i uniwersalne tematy romantyczne. Inscenizacja oddaje hołd jednemu z najstarszych i najwspanialszych dzieł baletu klasycznego.

Tickets

Sold out

Koncert

Seniorski

32.00 zł

Koncert

Normalny

37.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.