Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festivals Glivitune Festival - odwołany

Festivals: Glivitune Festival - odwołany

Tickets for festival

Glivitune Festival - odwołany

date

Fri, 24 apr 2020 time 15:00 - Sat, 25 apr 2020 time 23:00

venue

Arena Gliwice
ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice

promotor

FEELMOTION

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Płyta 1-dzień (25.04)

Płyta 1-dzień (25.04)

available to
Fri, 31 jan 2020 23:59

79 PLN

Sold out


Płyta 1-dzień (24.04)

Płyta 1-dzień (24.04)

available to
Fri, 31 jan 2020 23:59

79 PLN

Sold out


Płyta karnet (24-25.04)

Płyta karnet (24-25.04)

available to
Fri, 31 jan 2020 23:59

149 PLN

Sold out


Płyta 1-dzień (25.04)

Płyta 1-dzień (25.04)

available to
Fri, 20 mar 2020 09:10

99 PLN

Sold out


Płyta 1-dzień (24.04)

Płyta 1-dzień (24.04)

available to
Fri, 20 mar 2020 09:10

99 PLN

Sold out


Płyta karnet (24-25.04)

Płyta karnet (24-25.04)

available to
Fri, 20 mar 2020 09:10

189 PLN

Sold out 

📄Glivitune Festival ODWOŁANY!

Tymek, TEDE, KaeN, Malik Montana, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Abradab, Fejz, Fokus i Rahim - Tribute dla Magika, Kali, Solar, Białas, Bedoes, Lanek, Grubson, Sarius, Smolasty, Żabson, Popkiller Młode Wilki Showcase 7

 

Glivitune Festival to jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip– Hopowej w Polsce w 2020 roku.

Na scenie w Gliwicach wystąpią m.in.: Tymek, Żabson, Bedoes, KaeN, Kali, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Grubson, Malik Montana, Solar, Białas, Smolasty, TEDE i Sarius. Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip – Hopu uzupełnią Fejzjestm, Abradab.
Szczególnym koncertem będzie Tribute dla Magika z udziałem Fokusa & Rahima i kilka związanych z tą częścią Festivalu technologicznych i wizualnych niespodziankach. Po raz pierwszy w Polsce zostanie wykorzystana i zaprezentowana technologia w formie pokazu multimedialnego, który będzie nawiązywał i uwieczni historię polskiego hip - hopu. W związku z przygotowaniami niespodzianki został zmieniony termin Festivalu na daty kwietniowe.

Strefa Expo
W ramach projektu, w ciągu dwóch dni Festivalu, zorganizowana zostanie największa i jedyna jak do tej pory w Polsce strefa Expo, w której uczestnicy Festivalu będą mogli poznać kulturę i sztukę polskiego Hip–Hopu.
Na tysiące miłośników polskiego Hip–Hopu będzie czekało szereg atrakcji. Od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą uczestnikom Festivalu swoje produkty.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim. W przystępny sposób zaprezentuje uczestnikom historię polskiego Hip-Hopu, która ukształtowała znaczną część naszego pokolenia. Wystawa „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003” na czas Festivalu przeniesie się do Areny Gliwice.
W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane są konkursy, pokazy oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip-Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia D-skie, taneczne oraz tworzenie graffiti. Dla tych, którzy chcą odpocząć od sceny muzycznej przewidziane zostały specjalnie strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najnowszych grach wypuszczonym na europejski rynek.
Działania CSR
Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka. Przewidzianych jest również szereg działań z obszaru CSR. Organizatorzy chcą zaangażować odbiorców Festivalu do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

• "Glivitune - FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU" w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.
• Glivitune to impreza, która będzie nie tylko miejscem muzycznych zmagań, ale także przestrzenią do aktywnego działania na rzecz potrzebującym. Część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domy dziecka.

line-up:

24 kwietnia: Tymek, Malik Montana, TEDE, KaeN, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Abradab, Fokus & Rahim, Fejzjestm, Małach & Rufuz.
25 kwietnia: Grubson, Żabson, Smolasty, Sarius, Bedoes, Solar, Białas, Kali
                     Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip – Hopu uzupełnią: Fejzjestm,– Tribute dla Magika. Dwudniowy Festival rozkręcą 'Popkiller Młode Wilki 7 Showcase.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncerty Malika Montany!

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty: TEDE!

Bilety na koncerty Kaliego

Wydarzenia Odwołane