Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Handmade Fashion Show by Julia Szyje

: Handmade Fashion Show by Julia Szyje

Tickets for

Handmade Fashion Show by Julia Szyje

date

Fri, 12 May 2017 time 20:00

venue

Królestwo
rondo gen. Jerzego Ziętka 1, Katowice

promotor

Królestwo

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 12 may 2017 16:00

20 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Handmade Fashion Show by Julia Szyje

Handmade Fashion Show by Julia Szyje

Już 12 maja katowickie Królestwo zostanie przejęte przez utalentowanych handmaderów z piekielnie zdolną Julią Kalką na czele.

Wszystko za sprawą najnowszej kolekcji śląskiej projektantki bielizny koronkowej, która stała się rozpoznawalna pod szyldem JuliaSzyje i w ten niezwykły piątkowy wieczór, zaprezentuje swoje najnowsze dzieła. Podkreśleniem zmysłowej bielizny będzie kolekcja biżuterii, również ręcznie robionej, marki CAVIALLO. O efektowne fryzury zadbają styliści z Akademii Color Art Desiree!

Taka okazja wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego całość uświetni występem na żywo Hubert Szczęsny, półfinalista programu muzycznego The Voice of Poland i to właśnie przy dźwiękach jego muzyki, zaprezentują się śliczne modelki. Gdyby atrakcji było mało, na gości czekać będą welcome drinki, a podczas afterparty, parkiet rozgrzeje znany i lubiany Piotr Kędzierski!

Zdecydowanie bądź z nami tego wieczora - to pierwsze takie show w Katowicach! Start wydarzenia o 20:00 w dniu 12 maja 2017 roku, oczywiście w Królestwie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl