Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts AM, Pięć Dwa, BANAU, MIG - Juwenalia Bydgoskie

Concerts: AM, Pięć Dwa, BANAU, MIG - Juwenalia Bydgoskie

Tickets for Concert

AM, Pięć Dwa, BANAU, MIG - Juwenalia Bydgoskie

date

Thu, 17 May 2018 time 18:00

venue

CWZS Zawisza Bydgoszcz
ul. Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz

promotor

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I Dzień (17.05)

I Dzień (17.05)

available to
Wed, 16 may 2018 23:59

15 PLN

Sold out


Karnet (17-18.05)

Karnet (17-18.05)

available to
Wed, 16 may 2018 23:59

20 PLN

Sold out 

📄 Juwenalia Bydgoskie

AM
Pięć Dwa
BANAU
MIG

Bilety w dniu koncertu dostępne w kasach na wejściu

otwarcie bram godzina 18.00

Zespół AM
BANAU
Pięć Dwa
MIG

zamknięcie bram godzina 24.00

Studenci z ważną legitymacją wejście za darmo
Dzieci do lat 6 wejście za darmo

Festiwal tworzą bydgoskie uczelnie zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich (PSSUB). Tegoroczne Juwenalia Bydgoskie będą się odbywać na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w dniach 17-18 maja. Wydarzenie nie jest skierowane jedynie do studentów, ale również dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Zespół AM został założony w 2006 roku przez Andrzeja Kliczkowskiego. Obecnie skład tworzą: Andrzej Kliczkowski, Arkadiusz Weran, Michał Jagodziński. Grają muzykę disco polo. Zespół zadebiutował utworem pt. “Za Twe oczy”. Występował podczas koncertów z największymi gwiazdami disco polo m.in. Akcent, Weekend, Power Play, Mejk, Mig.

Pięć Dwa powstał w 1999 roku w Poznaniu w składzie Przemysław "Hans" Frencel oraz Paweł "Deep" Paczkowski. To zespół który wykonuje muzykę z pogranicza hip-hopu i trip hopu. Duet zadebiutował wydanym rok później nielegalem Najwyższa instancja. Pięć Dwa szerzej zaistniał w 2003 roku za sprawą pierwszej, dostępnej w powszechnej sprzedaży płyty P-ń VI. Materiał cieszył się znaczną popularnością w kraju, szczególnie za sprawą piosenki "To my!", która była notowana m.in. na listach przebojów Polskiego Radia. W 2008 roku powstał album pt. Deep Hans. Zyski ze sprzedaży płyty pozwoliły raperom sfinansować kolejny materiał pt. T.R.I.P., który ukazał się w 2009 roku. W ramach promocji zostały zrealizowane teledyski do utworów "Spadłem" i "Gdzie ty jesteś?". 19 kwietnia 2011 roku ukazał się debiut solowy Hansa pt. 8.

BANAU to polski zespół rockowy założony 6 grudnia 2006 w Siemoniu i Unisławiu. Członkowie zespołu związani głównie z Bydgoszczą i Toruniem. Tworzą go Michał Sikora, Paweł Niewiemski, Szymon Niewiemski oraz Piotr Ślaski. W 2009 zespół wydał płytę ADHDEMO. W tym samym roku zagrali godzinny koncert w studiu Polskiego Radia. W 2010 wystąpili także w trzecim programie TVP. W latach 2010-2012 „Banau” został rekordzistą w skali kraju pod względem ilości zagranych koncertów podczas jednego finału  WOŚP. W 2010 zagrał ich 9, w 2011 aż 10, a w 2012 było to 8 koncertów. O ich rekordowym koncertowaniu wielokrotnie wspominał w mediach ogólnopolskich sam Jurek Owsiak. W 2011 zespół wystąpił w 2 edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka w telewizji Polsat, gdzie zaprezentował swój obecnie najbardziej znany utwór ADHD. W styczniu 2014 roku miał miejsce występ zespołu na największej w Polsce scenie 22 finału WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Powstał w roku 2000.  Formację tworzy czwórka rodzeństwa : Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy.  Ich pierwszy utwór „ Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „ Niech podpowie ktoś mi dziś” . Kaseta o tytule”  Czy to prawda”, wydana została w roku 2002 a w niej 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi  TOP ONE , który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie”, a w niej również 12 piosenek. Ten zespół jako jeden z nielicznych tworzy autorskie utwory, w których można usłyszeć żywe instrumenty takie jak saksofon. W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie. Rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA a piosenka „Jej dotyk „ uzyskała tytuł Hitu Lata 2012. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Juwenalia Bydgoskie!