Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Jazz / Blues HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE | Warszawa | WYDARZENIE ODWOŁANE

Jazz / Blues: HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE | Warszawa | WYDARZENIE ODWOŁANE

Tickets for Jazz / Blues

HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE | Warszawa | WYDARZENIE ODWOŁANE

date

Wed, 11 May 2022 time 20:00

venue

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

promotor

Distorted Agency

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE | Warszawa | WYDARZENIE ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert Hypnotic Brass Ensemble 11 maja w Warszawie!

Hypnotic Brass Ensemble


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

bramka - 18:00
start - 20:00

Hypnotic Brass Ensemble w końcu powrócą do Warszawy!

W 2019 roku Hypnotic Brass Ensemble, zespół założony przez 7 synów Kelana Phila Cohrana z legendarnej Sun Ra Arkestra, świętował swoje dwudziestolecie nagrywając szósty studyjny album, którego premiera odbyła się w roku 2020. Z oczywistych względów premierowa trasa europejska może odbyć się dopiero teraz. Na trasie promującej „Bad Boys Of Jazz” nie mogło zabraknąć Warszawy, którą bracia kochają z wzajemnością. Najnowsze kawałki będzie można usłyszeć na żywo 5 kwietnia w Niebie!

HBE przez lata wyrobili sobie opinię jednego z najlepszych brassowych składów na świecie, dzięki czemu współpracowali m.in. z Princem, Gorillaz, Erykah Badu, Macy Gray czy Mos Defem. Ich muzyka splata funk, dub, hip-hop, soul i jazz - który, jak mówią, jest obecny w każdej odmianie muzyki afroamerykańskiej. Jednak to w czym bracia są najlepsi, to występy na żywo.

❗ Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek z innych źródeł i od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo.

❗ Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą. Wzór zgody można ściągnąć tutaj: https://tinyurl.com/formularz-zgoda

❗ REGULAMIN: https://tinyurl.com/regulamin-DA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie