Przejdź do głównej treści strony

Jakubowska / Witczak Duo - ZPP w Ostromecku

09.06.2024, sunday, 16:00
Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku, Ostromecko ul. Bydgoska 9, 86-070 Ostromecko
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Description

Jakubowska - Witczak Duo

9 czerwca 2024r., godz. 16:00
Zespół Pałacowo – Parkowy w Ostromecku
Bilety: 10zł (dostępne w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, w recepcji Pałacu Nowego w Ostromecku oraz na www.bilety24.pl)

Justyna Jakubowska

Doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej instrumentalistyka (2020). Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie prof. …
Jakubowska - Witczak Duo

9 czerwca 2024r., godz. 16:00
Zespół Pałacowo – Parkowy w Ostromecku
Bilety: 10zł (dostępne w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, w recepcji Pałacu Nowego w Ostromecku oraz na www.bilety24.pl)

Justyna Jakubowska

Doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej instrumentalistyka (2020). Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie prof. Jerzego Godziszewskiego i prof. Marii Murawskiej. Swoje umiejętności pianistyczne doskonaliła na licznych kursach i warsztatach pianistycznych pod okiem znanych i cenionych profesorów z Polski i Europy. Miała okazję brać udział w lekcjach tak wybitnych pianistów jak: Eteri Andjaparidze, Krzysztof Jabłoński, Joanna Brzezińska-Maurer, Pietro De Maria, Robert McDonald, Ilja Scheps, Dang Thai Son, Marek Toporowski, Maria Claude-Werchowska, Mikhail Voskresensky. Koncertowała jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą m. in. w USA, Włoszech, Szwajcarii. Jest laureatką konkursów, m. in.: Międzynarodowego Pianistycznego Konkursu „Anemos” w Rzymie, V Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego im. J. Zarębskiego w Łomiankach oraz Międzynarodowego Internetowego Konkursu Muzycznego w Belgradzie (Serbia).

Ewa Witczak
Jest laureatką licznych konkursów w Polsce i za granicą. W roku 2017 otrzymała I nagrodę na V International Master Competition for Music Teachers w Warszawie. W roku 2016 wraz z pianistką Justyną Jakubowską zdobyła I miejsce podczas International Music Competition - Belgrad-Serbia. W roku 2012 została laureatką 22nd Young Musician International Competition „Citta di Barletta” we Włoszech oraz II Ogólnopolskiego Turnieju Wiolonczel i Kontrabasów w Warszawie. Zdobyła również III miejsce na Międzynarodowym Konkursie „Talents for Europe" w Dolnym Kubinie (Słowacja, kwiecień 2006), nagrodę specjalna na II Ogólnopolskim Konkursie „Duety z Harfą” w Cieszynie (listopad 2007). Wraz z zespołem muzyki dawnej Laboratoire de la Musique wygrała Międzynarodowy Konkurs Zespołów Muzyki Dawnej w Świdnicy zajmując I miejsce (2011). Zdobyła również II miejsce i Nagrodę Publiczności podczas XI Międzynarodowego Konkursu Zespołów Muzyki Dawnej im. Biaggio Mariniego w Neuburgu nad Dunajem (2010). Jako solistka i kameralistka występowała na koncertach w Polsce i zagranicą m.in. na Festiwalu Tage Alter Musik w Regensburgu, na I Bydgoskim Festiwalu Muzyki Dawnej w Bydgoszczy, XIII Międzynarodowym Festiwalu Bachowskim w Świdnicy, na XIII Gliwickim Festiwalu Bachowskim, na Festiwalu „Europa - Toruń. Muzyka i Architektura, Toruńskim Festiwalu nauki i Sztuki, Festiwalu „Rodzina Miastu” organizowanym w Tomaszowie Lubelskim, Dolnośląskim Festiwalu Muzycznym.Odbyła też kilka zagranicznych tournee po Niemczech, Korei i Hiszpanii.Na stałe współpracuje z orkiestrami z Polski i zagranicy m. in Gdyńską Orkiestrą Barokową Sinfonietta Nordica, Toruńską Orkiestrą Kameralną Copernicus, Bydgoską Orkiestrą Kameralną, Płocką Orkiestrą Symfoniczną, Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy oraz międzynarodową Orkiestrą Muzyki Dawnej Musica Humana 430 i Mozart Chamber Orchestra.

W programie koncertu usłyszymy utwory m.in.: Astora Piazzolli, Manuela de Falli, Christiana Morrisa

Tickets

Sold out

Strefa 1

Bilet

10.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.