Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts JOZEF VAN WISSEM

Concerts: JOZEF VAN WISSEM

Tickets for Concert

JOZEF VAN WISSEM

date

Wed, 29 September 2021 time 19:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Distorted Agency

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 29 sep 2021 19:00

55 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Jozef Van Wissem w Polsce! UWAGA - zmiana miejsca na klub Hydrozagadka!

JOZEF VAN WISSEM


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

drzwi - 19:00
start - 20:00

Jozef Van Wissem – doskonale znany w Polsce lutnista, kompozytor, autor muzyki filmowej – w tym wielokrotnie nagradzanej (między innymi na festiwalu w Cannes) ścieżki dźwiękowej do „Only Lovers Left Alive” Jima Jarmuscha.
Van Wissem nieustannie koncertuje, grywając zarówno na dużych festiwalach (m.in. Primavera Sound, All Tomorrow‘s Parties) jaki i na małych, kameralnych koncertach w klubach muzycznych całego świata. Od kilku lat Holender współpracuje z Jimem Jarmuschem, z którym do tej pory nagrał wspólnie dwie płyty. Na krążku „The Mystery of Heaven” z 2012 r. pojawiła się gościnnie aktorka Tilda Swinton, odtwórczyni głównej roli we wspomnianym wcześniej „Tylko kochankowie przeżyją”.
Van Wissem wykłada również na Harvardzie, Wesleyan University i Mills College, gdzie prowadzi przedmiot o nazwie „Wyzwolenie Lutni”. National Gallery w Londynie zleciła muzykowi skomponowanie ścieżki dźwiękowej do obrazu „Ambasadorowie“ Hansa Holbeina, jest on również odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową do gry komputerowej „Sims Medieval“, a ostatnio coraz częściej zajmuje się komponowaniem muzyki filmowej. Wydał kilkanaście solowych albumów.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie