Biletomat Pop / Rock KAMP! w Poznaniu | Plener Promienista

Pop / Rock: KAMP! w Poznaniu | Plener Promienista

Tickets for Pop / Rock

KAMP! w Poznaniu | Plener Promienista

date

Thu, 19 August 2021 time 20:00

venue

Plener Promienista
ul. Promienista 27a, 60-288 Poznań

promotor

Artwerk

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

PRE-SALE

available to
Tue, 29 jun 2021 16:21

40 PLN

Sold out


Standard

I Pula

available to
Sun, 01 aug 2021 21:14

45 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Thu, 19 aug 2021 20:00

55 PLN

Sold out 

📄KAMP! w cyklu Plener Promienista! Wydarzenie przeniesione.

KAMP!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
Już 19 sierpnia na scenie Pleneru Promienista wystąpi jeden z najbardziej znanych zespołów elektronicznych - 𝑲𝑨𝑴𝑷!

W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają za zamknięty. Swoich korzeni szukają w techno i to jest kierunek, którego możemy się spodziewać w nowej odsłonie koncertowej.

Zadebiutowali w 2009 roku EP THALES ONE. Pierwsze zagraniczne wydawnictwo pojawiło się w 2011 roku w portugalskim Discotexas. Singiel CAIRO stał się komercyjnym przełomem, który doprowadził do debiutanckiego albumu KAMP!, wydanego przez ich własny label Brennnessel. Dream-popowe melodie doskonale zgrane na płycie z house'owymi utworami zagwarantowały sprzedaż przekraczającą 10,000 sztuk oraz wielkie zainteresowanie ze strony klubów i festiwali, od Szanghaju, przez London i Pragę, po Los Angeles.

Zespół ma na swoim koncie remiksy i współpracę m.in. z takimi artystami jak Brodka, Dawid Podsiadło czy Baranovski. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii, Czechach i Słowacji oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

🌿 𝑷𝒍𝒆𝒏𝒆𝒓 𝑷𝒓𝒐𝒎𝒊𝒆𝒏𝒊𝒔𝒕𝒂 to nowe, plenerowe miejsce na mapie Grunwaldu (Promienista 27a). Łączy w sobie ogromną zieloną przestrzeń, koncerty, wydarzenia kulturalne i sportowe, targi, gastronomię oraz szeroko pojętą muzykę. Lokalizacja w samym centrum Grunwaldu jest idealnym połączeniem letnich wakacji, przyjaciół, miejskiej dostępności i natury. To uniwersalne miejsce spotkań oraz najlepszych koncertów swój pierwszy sezon otworzy w czerwcu, a zakończy na koniec września. Główne założenie Promienistej to be friendly – zawsze jesteś mile widziany 🌿

Całe wydarzenie odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Każdy uczestnik przebywający na terenie imprezy zgadza się na zasady tworzenia wydarzeń podczas epidemii wirusa SARS-COV-2.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Plener Promienista w Poznaniu!