Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023

Pop: Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023

Tickets for Pop

Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023

date

Tue, 11 April 2023 time 20:00

venue

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

promotor

Koncerty.com

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia Katie Melua LOVE & MONEY TOUR 2023 w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert Katie Melua 11 kwietnia w Warszawie!

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Katie Melua w 2023 roku wystąpi w Polsce!

Katie Melua powraca do Polski! Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, o niezwykle urzekającej barwie głosu, wiosną 2023 roku wystąpi na trzech koncertach w Polsce: 11 kwietnia w Warszawie na COS Torwar, 12 kwietnia w Gdyni w Polsat Plus Arena Gdynia i 14 kwietnia we Wrocławiu w Hali Stulecia. Będzie to część europejskiej trasy "Love & Money Tour 2023".

Katie Melua - o artystce

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album - "Call Off the Search" - ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak "Nine Million Bicycles", "The Closest Thing to Crazy" i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek. Od niespełna dwóch dekad, artystka nieustannie koncertuje na całym świecie, zachwycając publiczność swoim ciepłym głosem, melodyjnymi kompozycjami i czarującą osobowością. Dotychczas, Katie wydała 8 solowych, docenionych przez krytyków albumów, zdobyła kilkadziesiąt platynowych płyt oraz była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy.

Katie Melua - najnowsze płyty "Album No. 8" i "Aerial Objects"

16 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany "Album No. 8". Płytę promowały ciepłe, ujmujące single „A Love Like That” oraz "Airtime". W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą "Aerial Objects", stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

Kup bilet na koncert Katie Melua już teraz na Biletomat.pl!

Bilety na koncert uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu "Nine Million Bicycles", trafiły do sprzedaży 7 listopada 2022, o godz. 11:00. Koncert odbędzie się 11 kwietnia 2023 roku na warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowskiej 6a. Nie przegapcie tego wydarzenia!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie