Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts Killy

Concerts: Killy

Tickets for Concert

Killy

date

Thu, 27 September 2018 time 20:00

venue

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

promotor

P.W. Events

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 26 sep 2018 23:59

84 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 27 sep 2018 17:00

89 PLN

Sold out 

📄Killy ponownie w Polsce!

Killy

19.30 Otwarcie drzwi
20.00 Barto'cut12
20.45 Killy

KILLY ponownie w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w Warszawie, kanadyjski raper powróci jesienią do Krakowa, gdzie 27. września zaprezentuje materiał z nowego albumu „Surrender Your Soul” w klubie Zet Pe Te.
Publikę przed koncertem głównym rozgrzeje prawdziwy Harpaggiano, człowiek wielu twarzy - Barto'cut12. Jego support zawierał będzie premierowy materiał z nadchodzącej EP "Piruet", z której znacie już dwa single - "Buffalo" oraz "360", gdzie Młodego Wilka Popkillera wspomógł sam Kosi JWP.

KILLY + Barto'cut12
27.09 / godz. 20.00
Zet Pe Te / Kraków

Pochodzący z Toronto KILLY, czyli Khalil Tatem, zdobył sławę dzięki utworowi "Killamonjaro". Szybki sukces osiągnął w 2017 roku, roku, kiedy to ukazał się ten przełomowy singiel wyprodukowany przez Green Jacquesa, a także kilka innych utworów, które w serwisach streamingowych osiągnęły milionowe liczby wyświetleń, jednak swój talent rozwijał już od czasów gimnazjalnych. Inspirowany Kanye Westem, Mobb Deep, Travisem Scottem i Tame Impala już jako nastolatek nagrywał pierwsze zwrotki na telefon BlackBerry.

W marcu 2018 Killy wydał album „Surrender Your Soul”, na którym nie pojawiają się żadni goście. Podobnie jak wcześniejszy materiał, płyta została wydana przez Secret Sound Club i dystrybuowana przez Universal Music Group. Poza własną dyskografią, Killy nagrał wspólne utwory z 16yroldem ("No Romance") oraz Scoobym i Black Elkiem ("Bass Traditions").

Uwaga: Wstęp dla osób poniżej 16. roku życia jedynie z towarzyszeniem pełnoletniego opiekuna lub jego pisemnym upoważnieniem.

Fb: https://www.facebook.com/killymusic/
Instagram: @killy
Killamonjaro: https://www.youtube.com/watch?v=kGScxakv49Q
No Sad No Bad: https://www.youtube.com/watch?v=zNqUptqx3bY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!