Biletomat Concerts KOLĘDY ŚWIATA – WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD - Kraków

Concerts: KOLĘDY ŚWIATA – WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD - Kraków

Tickets for Concert

KOLĘDY ŚWIATA – WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD - Kraków

date

Tue, 25 December 2018 time 20:30

venue

Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków

promotor

Copernicus sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor B

Sektor B

available to
Tue, 25 dec 2018 16:00

49 PLN

Sold out


Sektor A

Sektor A

available to
Tue, 25 dec 2018 16:00

65 PLN

Sold out


VIP

VIP

available to
Tue, 25 dec 2018 16:00

95 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Wyjątkowy koncert kolęd 25 grudnia w Krakowie

Prestige Chamber Orchestra

Ubiegłoroczne koncerty kolęd świata podbiły serca publiczności, spotykając się z jej wzruszeniem i zachwytem. Dlatego też w nadchodzące święta postanowiliśmy powtórzyć te wyjątkowe i magiczne koncerty.

Każdy kto w okresie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać nie tylko polskich kolęd ale również znanych i uwielbianych na całym świecie christmas songs, powinien bezapelacyjnie uczestniczyć w naszym koncercie.
W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I’ll be home for Christmas.
Przy akompaniamencie jazzowego bandu (Prestige Chamber Orchestra) utwory zaprezentują utalentowani wokaliści- gwiazdy telewizyjnych show takich jak "Mam Talent", The Voice of Poland" czy "Bitwa na głosy Nie zabraknie również najpiękniejszych polskich kolęd, takich jak m.in. Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD