Przejdź do głównej treści strony

Kolekttacz – warsztat „Ciało Ciałko” | Dzieciaki na Piętrze 2023 | Poznań

24.09.2023, sunday, 12:30
Scena na Piętrze - Biblioteka, Poznań Masztalarska 8, 61-746 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dzieciaki na Piętrze, 24.09.2023, niedziela, godz. 12.30

KOLEKTTACZ Warsztaty: CIAŁO CIAŁKO

Bilety: 25 zł

UWAGA:
- bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi jako osoba towarzysząca – bezpłatnie
- prosimy o zabranie butelki wody, wygodny strój, ciepłe skarpetki

Czas trwania: 60 min
Wiek uczestników: 8-12 lat

Warsztat, podczas którego pozwolimy sobie świadomie poczuć ciało w ruchu i zabawie. Jak …
Dzieciaki na Piętrze, 24.09.2023, niedziela, godz. 12.30

KOLEKTTACZ Warsztaty: CIAŁO CIAŁKO

Bilety: 25 zł

UWAGA:
- bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi jako osoba towarzysząca – bezpłatnie
- prosimy o zabranie butelki wody, wygodny strój, ciepłe skarpetki

Czas trwania: 60 min
Wiek uczestników: 8-12 lat

Warsztat, podczas którego pozwolimy sobie świadomie poczuć ciało w ruchu i zabawie. Jak je postrzegamy? Sprawdzimy, jak mają się nasze ciała w momencie spotkania – jak czują się same ze sobą, a także jak reagują na ciała innych? Jak wyobrażamy sobie swój kształt? A kolor? Jak odczuwamy nasz zapach? Do czego nas zapraszają ciała? Dokąd chciałyby pójść? Albo zostać zabrane? W warsztacie wykorzystamy elementy procesu, który doprowadził do powstania spektaklu CIAŁO CIAŁKO. Będziemy poruszać się zgodnie z naturalnymi potrzebami, spontanicznie i w strukturze, współdziałając z siłą grawitacji. Pozwoli nam to wyładować nagromadzone w ciele napięcie, pozbyć się trudnych emocji, wzmocnić naszą sprawczość, poczuć dobrostan, rozgościć się w nim, czerpać radość z bliskości i współistnienia. Wszystkie te działania wpływają na regulację układu nerwowego.

O atmosferę bezpieczeństwa zadbają doświadczone performerki. Działania będziemy realizować wspólnie i samodzielnie, bez nacisku. Prosimy o zabranie butelki wody, wygodnego stroju, ciepłych skarpet

Informacje o prowadzących:
KOLEKTTACZ powstał w marcu 2020 roku. Paulina Giwer-Kowalewska i Aniela Kokosza połączyły swoje artystyczne światy i wieloletnie doświadczenia w pracy w obszarach tańca, teatru, edukacji, pracy społecznej. Swoje działania kierują do dzieci, rodzin, grup zagrożonych społecznym wykluczeniem, uczestników i uczestniczek ze szczególnymi potrzebami, osób z doświadczeniem uchodźczym i w kryzysie bezdomności. W ciągu 2,5 roku działalności zrealizowały niemalże 40 projektów – spektakli, warsztatów, rezydencji, spotkań. Skupiają się przede wszystkim na działaniach inkluzywnych, kierowanych do sprecyzowanej, ale szerokiej grupy odbiorców i odbiorczyń. Działania kolektywu dotyczą przede wszystkim ciała i jego osadzenia w szeroko rozumianym kontekście artystycznym i społecznym.

Aniela KOKOSZA: performerka, pedagożka tańca,choreoterpeutka. Paulina GIWER – KOWALEWSKA: aktorka, performerka, choreografka.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 2

NORMALNY

25 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.