Przejdź do głównej treści strony

Koncert Bądź sobą i spełniaj marzenia

10.10.2023, tuesday, 17:00
Duża Sala - KINO MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W WĄGROWCU, Wągrowiec Kościuszki 55, 62-100 Wągrowiec
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Razem z Fundacją Wiedzieć Jak zapraszamy na nieszablonowe wydarzenie muzyczne – koncert Bądź sobą i spełniaj marzenia. Oprócz dawki muzyki od Jacoba A i Mezo spotkamy się z osobami z Wągrowca i okolic, które opowiedzą o swojej drodze do spełnienia marzeń! Gośćmi wydarzenia będą: Dariusz Nikiel, Dagmara Kosińska, Aleksandra Karczewska …
Razem z Fundacją Wiedzieć Jak zapraszamy na nieszablonowe wydarzenie muzyczne – koncert Bądź sobą i spełniaj marzenia. Oprócz dawki muzyki od Jacoba A i Mezo spotkamy się z osobami z Wągrowca i okolic, które opowiedzą o swojej drodze do spełnienia marzeń! Gośćmi wydarzenia będą: Dariusz Nikiel, Dagmara Kosińska, Aleksandra Karczewska oraz grupa taneczna High Heels. W trakcie wieczoru będzie można zobaczyć i zakupić prace lokalnych artystów, spróbować przysmaków miejscowych restauratorów, a także poznać ofertę wystawców propagujących zdrowy styl życia – wszystko w cenie biletu. Bilety już dostępne w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl w cenie 39 zł. Do zobaczenia w dużej sali 10 października o godzinie 17:00!

Bilety

Wyprzedane

KONCERT IV

BILET NORMALNY

41 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.