Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB ALCHEMIA

Concerts: Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB ALCHEMIA

Tickets for Concert

Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB ALCHEMIA

date

Sat, 11 November 2017 time 21:00

venue

Klub Alchemia
ul. Estery 5, Kraków

promotor

Fundacja Krakowska Scena Muzyczna

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 11 nov 2017 18:00

20 PLN

Sold out 

📄Sasha Boole i Smoking Barrelz w Klubie Alchemia!

SASHA BOOLE
SMOKING BARRELZ

start: 21:00

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2017: WSPÓŁPRACA to już szóste wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto! Skierowane jest przede wszystkim do branży muzycznej – menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku muzycznym. 11-12 listopada w Krakowie, w kompleksie przy ul. Krakowskiej 41, na którego terenie znajdują się niezależne inicjatywy - przede wszystkim Teatr Nowy Proxima, ale też klubokawiarnia Literacka czy galeria sztuki Off-Frame spotykać się będziemy na panelach dyskusyjnych, warsztatach, wykładach i spotkaniach. Z kolei część festiwalowa odbędzie się w bliskim sąsiedztwie kompleksu, na Kazimierzu, w klubach Piękny Pies, Alchemia, Magazyn Kultury, Barka Alrina czy Drukarnia. Zagrają na niej krakowskie zespoły reprezentujące lokalne kolektywy muzyczne: RunForrest, Sonbird, Dziewczęta, Rivers.Real, Call of Cuckoo, Eluktrick, Artykuły Rolne, Smoking Barrelz i inne.

Widzimy się w listopadzie w Krakowie! A tak było w zeszłym roku podczas festiwalu Tak Brzmi Miasto:
https://www.youtube.com/watch?v=Vt7Wmm1GZ_0

KLUB ALCHEMIA

21.00 - 21.45 - SASHA BOOLE

To jeden z najważniejszych i najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą.

Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha, King Dude’a albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na kilku instrumentach.
W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 130 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie.

W kwietniu 2017 roku Sasha dokonał niebywałej rzeczy – zagrał 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Akcję przeprowadzono w Łodzi. Koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych.

Latem 2017 roku został wydany trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music).

Tymczasem pora na kolejną trasę Sashy!

FB: www.facebook.com/sashabooleofficial

22.00 - 23.00 - SMOKING BARRELZ

Groove, beat, riff, rap i przytup, theremin, odlot, trans, przestrzeń, chyba też jakieś narkotyki, ale nam nic o tym nie wiadomo. I to wszystko w duecie gitara + bęben. Publiczność buja się w miarowym tempie, uśmiecha się nieznacznie, znajdują się chyba w jakiejś dziwnej, odległej krainie. To z ludźmi robi Smoking Barrelz. Zrobią i z Tobą jeśli tylko uwierzysz w ich historię.

FB: https://www.facebook.com/SmokingBarrelzPL/

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl