Biletomat Concerts Lady Pank i Goście

Concerts: Lady Pank i Goście

Tickets for Concert

Lady Pank i Goście

date

Sun, 14 October 2018 time 19:00

venue

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

promotor

MegaClub Events

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I pula

Pool available after the pool is sold out:
Tue, 14 aug 2018 09:43

od 59 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Lady Pank i Goście w Katowickim Spodku!

Lady Pank
Kasia Kowalska
Tomasz Organek
Krzysztof Zalewsk

Wejście od 17:00 , Start 19:00

Lady Pank i Goście wystąpią 14 Października w Katowickim Spodku ! Koncert w ramach trasy koncertowej LP1

Goście specjalni:
Kasia Kowalska
Tomasz Organek
Krzysztof Zalewski

14.10.2018
Katowice, Spodek
Wejście od 17:00
Start 19:00

Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje Lady Pank: Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Zamki na piasku, Vademecum skauta, Fabryka małp i kilka pozostałych.

I tak oto dziś, po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, dostajemy jego remake. Lista nazwisk artystów, którzy przyjęli zaproszenie zespołu do nagrań, jest imponująca: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek.

Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: Tańcz głupia tańcz, Mała Lady Punk i Minus 10 w Rio.

Podczas koncertów zostanie zagrana pierwsza płyta Lady Pank w niezmienionej kolejności, aranżacjach i, w kilku przypadkach, w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie. Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę czyli z latami 80.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl