Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts LINGUA IGNOTA | Warszawa | Odwołane

Concerts: LINGUA IGNOTA | Warszawa | Odwołane

Tickets for Concert

LINGUA IGNOTA | Warszawa | Odwołane

date

Tue, 16 May 2023 time 19:00

venue

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

promotor

Winiary Bookings SC

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia LINGUA IGNOTA | Warszawa | Odwołane w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na LINGUA IGNOTA - Final EU Tour 16 maja w Warszawie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Kristin Hayter wyrusza w ostatnią podróż jako Lingua Ignota! Wokalistka, która podbiła serca fanów industrialnych, neoklasycznych i noise’owych brzmień zagra na pożegnalnej trasie 16.05.2023 w warszawskim klubie Niebo i 17.05.2023 w poznańskiej Auli Artis. Gościem specjalnym majowych koncertów będzie Madeline Johnston, czyli amerykańska slowcore’owa multiinstrumentalistka występująca pod pseudonimem Midwife.

Kristin Hayter to wyszkolona multiinstrumentalistka, performerka i wokalistka znana jako Lingua Ignota. 6 sierpnia 2021 roku wydała swój ostatni długogrający krążek w Sargent House - „SINNER GET READY”. Ten materiał to niepokojący portret oddania, zdrady, osądu i konsekwencji, osadzony w opuszczonym krajobrazie wiejskiej Pensylwanii, zaniedbanego regionu, głęboko zakorzenionego w szczególnie bogobojnej odmianie chrześcijaństwa, w którym mieszkała Hayter podczas nagrywania albumu.

Na “SINNER GET READY”, Lingua Ignota kontynuuje budowanie na mitologii, którą stworzyła w albumach “CALIGULA” i “ALL BITCHES DIE”, ale renegocjuje i demontuje swój własny język estetyczny. Rezygnuje z wszelkiej wcześniejszej industrialnej wielkości i wielogatunkowego podejścia, zamiast tego skupia się na tworzeniu dysonansu z udziałem tradycyjnych instrumentów z regionu Appalachów. Ostatni materiał wokalistki powstał we współpracy z producentem i realizatorem Sethem Manchesterem z Machines With Magnets w Rhode Island, z dodatkowymi aranżacjami multiinstrumentalisty i kompozytora Ryana Seatona oraz grą na banjo J. Mamany.

Absolwentka School of the Art Institute of Chicago z tytułem magistra sztuki literackiej na Uniwersytecie Browna skupia się w dużej mierze na wykorzystywaniu. Przez większość swojego życia przeżywała przemoc domową, a jej muzyka stara się zgłębić problem ofiar przemocy poprzez punkt widzenia wściekłości i rozpaczy w miejsce powszechnego podejścia, które artystka postrzega jako "wymuszone, patriarchalne modele cywilizowanej kobiecości". Jej poprzednie prace zostały docenione między innymi przez Pitchfork, Noisey czy The Quietus. Jej cover utworu “Jolene” był inspiracją dla wiosennej kolekcji 2019 projektanta Sébastiena Meuniera dla Ann Demeulemeester, która nazwała ją jej imieniem.

LINGUA IGNOTA - Final EU Tour
+special guest: MIDWIFE

16.05.2023
drzwi 19:00, start 20:00
Niebo / Warszawa

LINGUA IGNOTA - Final EU Tour
+special guest: MIDWIFE

17.05.2023
drzwi 19:00, start 20:00
Aula Artis / Poznań

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia:https://bit.ly/WB_Regulamin

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ LINGUA IGNOTA (Sargent House) - industrial / neoklasyka / noise

🌐 https://www.facebook.com/linguaignotamusic
🌐https://www.instagram.com/lingua_ignota

🔈 “PENNSYLVANIA FURNACE” - https://www.youtube.com/watch?v=7YRMV7ffPpY
🔈 “PERPETUAL FLAME OF CENTRALIA” - https://www.youtube.com/watch?v=6FKgLmT5s2A

➡ MIDWIFE (Hardly Art Records) - slowcore / ambient / drone

🌐 https://www.facebook.com/hvnmtl
🌐 https://www.instagram.com/mercury_tracer

🔈 “Sickworld” - https://www.youtube.com/watch?v=efzcQrEc3i8
🔈 “Song for an Unborn Sun” - https://www.youtube.com/watch?v=qantWQjBSHU

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na LINGUA IGNOTA - Final EU Tour